Intel İşlemcili Mac Arıyorum

İkinci El Pazarı - Intel İşlemcili Mac Arıyorum ...

hdblack35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdblack35

Grafiker / İzmir

Alt 17-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,
Intel işlemcili Dekstop yada notebook nac arıyorum.
Uygun fiyatlı satacak arkadaşlar bana ulaşabilirse sevinirim.

Tşk.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 17-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İkinci el ilanları hakkında genel hatırlatmadır…

Satışını yapmak istediğiniz ürünü daha etkili ve daha hız bir şekilde yapmak istiyorsanız aşağıda ki kurallara uygun ilan bırakınız:

1-) Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir.

2-) Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olmalıdır.

3-) Mesajların içerisinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.

4-) İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla topiklerini takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri,satış tamamlandığında gerekli bilgiyi vererek topiğin gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.

5-) Topikler içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.

6-) Bölümde açılacak bütün topiklerin admin onayından geçeceği unutulmamalıdır.

8-) Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan topiklerde değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır.

9-) Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş ve onaylamış olarak kabul edilir.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
arıyorum, intel, işlemcili, mac