interaktif (banner,microsite, advergame vb.) ve illüstratif freelancer - Türkiye Geneli

Freelancer İş Arayanlar - interaktif (banner,microsite, advergame vb.) ve illüstratif freelancer - Türkiye Geneli ...

interaktif (banner,microsite, advergame vb.) ve illüstratif freelancer - Türkiye Geneli
maruu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maruu

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 24-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

interaktif (banner,microsite, advergame vb.) ve illüstratif freelancer

Program/Seviye: flash - çok iyi
illustrator - çok iyi
photoshop - çok iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: interaktif oldugu icin direk olarak link yollamayi tercih ediyorum, uygulanmis halinde gormeniz daha saglikli olacaktir.

İşle ilgili açıklama: interaktif sanat yönetmeniyim, uluslararası firmalara banner, logo, webpage, microsite, facebook application, advergame, mailing vb interaktif tasarımlar (offline projelerde mevcut) sundum ayrıca illustrasyonda yapabiliyorum, bir süre için ayrıca freelance çalışmayı düşünüyorum, sizlede interaktif projelerde çalışabilir karsilikli anlayıs ile cok guzel islere imza atabiliriz.

Coder değilim sizlere tasarım desteği verebilirim. projenizdeki tasarımlar sonrasi develop kısmında yardımcı olamayacağım.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları interaktif (banner,microsite, advergame vb.)  ve illüstratif  freelancer - Türkiye Geneli - interaktif (banner,microsite, advergame vb.)  ve illüstratif  freelancer - Türkiye Geneli ya da interaktif (banner,microsite, advergame vb.)  ve illüstratif  freelancer - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | interaktif (banner,microsite, advergame vb.)  ve illüstratif  freelancer - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

maruu

Sanat Yn. / İstanbul

Grafik Tasarım & illustrasyon

Alt 22-08-2010 #3
Grafik Tasarim & İllustrasyon konularında freelance destek almak isterseniz adresinden benimle iletisime gecebilirsiniz.
Örnek calismalari internet adresimde bulabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

maruu

Sanat Yn. / İstanbul

freelance senior illustrator - Türkiye Geneli

Alt 29-09-2012 #4
freelance senior illustrator

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba

Konusunda uzman senior fulltime bir illüstratörüm vectorel ve bitmap çizimler yapmaktayım. Freelance olarak da Projelerinize: karakter tasarımı, illüstrasyon, storyboard, kitap çizimleri, amerikan servis, tshirt, tasarımlara bağlı olarak mailing vb illüstratif çalışmalarda size yardımcı olabilirim, link olarak vermiş olduğum site içerisinde serbest illüstrasyon çalışmalarımı görebilirsiniz. Çalışmış olduğum Ajans projelerimi ayrı olarak paylaşmaktayım.

Eğer bir projeyi çalışacaksak sizlerden bir ricam olacak:

*Bizlerin yaptığı tasarımların ve çizimlerin birer emek olduğunu ve onlara saatlerimizi harcadığımızı unutmayalım interaktif (banner,microsite, advergame vb.)  ve illüstratif  freelancer - Türkiye Geneli

**Zamanlama konusunda çok kısa ve çok kritik bir ölçü vermezseniz karşılıklı olarak canımız sıkılmaz interaktif (banner,microsite, advergame vb.)  ve illüstratif  freelancer - Türkiye Geneli

detaylı olarak mail yolu üzerinde devam edebilirz.

teşekkürler
renkli günler,
MY

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap