İnteraktif cd Hazırlayabılecek Profosyonel freelance elemanlar aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - İnteraktif cd Hazırlayabılecek Profosyonel freelance elemanlar aranıyor Sponsorlu Bağlantılar İnteraktif cd hazırlayabılecek elemanlar aranıyor pm ıle lutfen ırtıbata gecınız.....

Sarissa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sarissa

Webmaster / Sivas

Alt 02-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnteraktif cd hazırlayabılecek elemanlar aranıyor pm ıle lutfen ırtıbata gecınız..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 03-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sitemiz de işveren olarak ilan bırakmak isteyen arkadaşlar. Öncelikle sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Yalnız uyulması gereken kurallarımız var.

İlanlarınız da

- Öncelikle firma bilgisi
- Çalışma şartları
- Aranılan kişinin özellikler
- İşin mahiyeti

gibi bilgileri açıkladığınız taktirde ne siz nede talipli olanlar değerli vakitlerini kaybetmemiş olacaklardır.

[COLOR="Red"]Kesinlikle, msn, mail, telefon ve adres bilgilerinizi konu için de belirtmeyiniz.
Talipler size pm yolu ile ulaşacaklardır. [/COLOR]

Aradığınız personeli bulduğunuz taktirde ilanınızda bildirmeniz, ilana mesaj bırakacak yeni iş arayanları ve site yönetimini zor duruma sokmaz.

Bu kategoride ilanlara alakasız mesaj yazılması ve, ilanı bırakan kişi ile polemiğe girerek alakasız konularda sorular yöneltilmesi yasaktır. Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. Aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Örnek :
[COLOR="Red"]İlanı Veren Üye:[/COLOR]
Photoshop bilen [COLOR="Red"]"bayan"[/COLOR] eleman aranıyor.
[COLOR="Blue"]Üye:[/COLOR]
Neden [COLOR="Red"]"bayan"[/COLOR]?

Gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz.
deryataca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryataca

Grafiker / Ankara

Alt 14-07-2008 #3
flash da şık interactive cdler hazırlayabiliyorum fakat çok profesyonel değil. (profesyonelden kastım, programın her özelliğini bilmiyorum.)
bora bekar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bora bekar(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-07-2008 #4
freelince çalışabiliriz özelden mesaj atabilirseniz gerekenleri konuşuruz.
OnurunveR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OnurunveR

Grafiker / İstanbul

Alt 28-07-2008 #5
pm atamıyorum, mesaj kutunuz dolmuş;

Web tasarım ve interaktif cd tasarımı ile ilgili işlerde seriliği yakaladığımız ve kısa zamanda işler çevirebilidiğimiz için maliyetleri düşük tutarak size kar etme imkanı sağlıyoruz.

2 tane daha reklam ajansının daha bu konuda çözüm ortaklığını üstelenmiş durumdayız.

Dilerseniz sizle de çalışabiliriz.

İyi çalışmalar...
karnaval isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karnaval

Sanat Yn. / İstanbul

interaktif cd hazırlanımı...

Alt 02-08-2008 #6
öncelikle hürmetler, arkadaşlarımızın dediği gibi pm'iniz dolu durumda, size ulaşabileceğim bir mail adresi bırakırsanız ayrıntılı bir teklifle yardımcı olmaya çalışacağım iyi çalışmalar diliyorum...
ecartis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecartis

Sanat Yn. / Ağrı

Alt 02-08-2008 #7
Merhaba
Maya flash ve diğer tek kare programları kullanarak büyük firmalara bu konularda hizmet veren ajansız. Pm den konuşabiliriz.
İyi Günler
incidizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

incidizayn

Webmaster / İstanbul

aradağınız adam benim

Alt 06-08-2008 #8
14 Yıldan beri Türkiye'deki büyük gazetelerin bir çoğunda görev yaptım ve halende dışardan görev yapmaktayım. Full Time yada Part Time olarak Gazete-Dergi-Web Dizayn - Grafik Tasarım yapabileceğim bir iş arıyorum. Bu zamana kadar yaptığım işler ve referanslar ve bildiğim bütün programlar aşağıda listelenmiştir.

Bana ulaşmak için lütfen Özelden Mesaj atmanızı rica ediyorum.

Bulunduğum şehir: İstanbul
Uzmanlık Alanı: Gazete ve Dergi Tasarımcılığı, Web Dizayn, Grafik Tasarım, kısacası bütün dijital yazılı veya görsel tasarımlar.

PROGRAMLAR

1- Quark Tüm Sürümleri
2- Photoshop
3- Frehand
4- 10 Parmak Klavye
5- Macromedia Dreamwevar
6- Macromedia Fireworks
7- Macromedia Flash
8- Photoshop

İŞ REFERANSLARIM

1- Trabzon Spor Resmi Sitesi
2- Online Dergi
3- Sokak Yazarları
4- Sihbarak
5- Kombassan
6- Medya Power

Daha çok ve daha ayrıntılı referans bilgilerime ulaşmak isterseniz özelden mesaj atarsanız, kendime ait referans sitemin adresini yazabilirim. Buradan yasak olduğu için yazamıyorum maalesef

TECRÜBELİ OLDUĞUM İŞLER

1- Gazete ve Dergi Tasarımı Mizampajı
2- Web Dizayn
3- Grafik Tasarım
4- Logo Tasarım
5- Banner Tasarım
6- İnteraktif CD Tasarımı
7- Flash Sunum
8- Ful Flash Site
9- Her türlü dijital baskı ve tasarımları

Tags
aranıyor, elemanlar, freelance, hazırlayabılecek, interaktif, profosyonel