interaktif cd için program

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - interaktif cd için program Sponsorlu Bağlantılar arkdaslar interaktif cd olusturmak içimn bir program arıyorum sonuc oılrak bır program buldum programın ismini söylemeniz yeter. Hoşgeldiniz dergi indir bölümünden indirebilirsiniz....

caxe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caxe

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdaslar interaktif cd olusturmak içimn bir program arıyorum
sonuc oılrak bır program buldum programın ismini söylemeniz yeter.

Hoşgeldiniz

dergi indir bölümünden indirebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

chopper07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chopper07

Webmaster / Muğla

Alt 12-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dergi şeklin de mi hazırlıyacaksınız yoksa web sitesi tarzında mı?
Bu mesajdan alıntı yap
caxe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caxe

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-10-2009 #3
web degıl dergı seklınde fliip book dan bahsedıyorsan o cok kolay ama bu dergının programı kesınlıkle mukemmel bısey ama bır turlu adını bulamadım muhtemelen bu sıteden bırılerı bunu bılıyordurinteraktif cd için program

Tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap
Slaytanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Slaytanic

Grafiker / İstanbul

Alt 02-11-2009 #4
Bu derginin yapıldığı program page flip genelde flash için component olarak indirilir.Full sürümü 30$ falan birçok yerde kullanılıyor.Dergi sayfalarını jpg olarak kaydedip programın klasörüne bırakıyorsunuz 1.jpg 2.jpg ..... şeklinde kedi ordan okuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
berk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berk35

Grafiker / İzmir

Alt 16-11-2009 #5
Bu derginin yapıldığı program page flip genelde flash için component olarak indirilir.Full sürümü 30$ falan birçok yerde kullanılıyor.Dergi sayfalarını jpg olarak kaydedip programın klasörüne bırakıyorsunuz 1.jpg 2.jpg ..... şeklinde kedi ordan okuyor.
Slaytanic arkadaşıma katılıyorum resim uzantıları jpg png veya gif olabiliyor. Sayfa renklerini klasör içerisinde bulunan xml den değiştiriyorsun hem free hemde pro sürümü var free sürümünde köşede yazı bırakıyor proda öyle bir sorun yok bilgi için;
FlashPageFlip
Bu mesajdan alıntı yap