interaktif cd yapacak tasarımcı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - interaktif cd yapacak tasarımcı aranıyor ...

ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar,

Bana vereceğim malzemelerle bir firmayı tanıtan, girişinde hareketli logosu olan, firmanın çik fotoğrafnını ekleneceği, internet sitesi tarzında bir tanıtım cd si yaptırmak istiyorum. İşi bilen, yapabilenler için 1 yada en fazla 2 saatlik bir olay. O yüzden uçuk fiyatlar istemeyiniz. 50 tl bütçem var. Acil salıya kadar yapılması lazım. İlgilenen mesaj atsın.

İletisim:

Ercan Türkmen

mail&msn: *********
tel: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları interaktif cd yapacak tasarımcı aranıyor veya interaktif cd yapacak tasarımcı aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2010 #3
Alan razı, veren razı da bir yere kadar!

Her işin bir bedeli vardır. Bir interaktif cd'nin bedeli de asla 50 TL. olamaz. Yapılan işe saygısızlıktır, bu. Üstelik ilanverenin meslek hanesinde "grafiker" yazıyor, bir de...

Grafikerler.net yöneticilerinin verilen ilanları bir süzgeçten geçirerek yayınlaması gerekiyor. Bu yaklaşım Türkiye'deki grafik tasarım ile ilgili meslekleri niteliksizleştirmekte, geleceğini yok etmekte.

Grafikerler.net üyelerinin duyarlı davranarak ilana ilgi göstermemelerini, yöneticilerinin de grafikerlerin haklarına daha çok sahip çıkacak şekilde ilan yayınlanmasına izin vermelerini rica ediyorum.
eckogila isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eckogila

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2010 #4
Salı ya kadar birde 50 tl?
ne güzel iş valla kardeşim. Sen git biraz bütçeni yükselt öyle ilan bırak
citomito isimli Üye şimdilik offline konumundadır

citomito

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-09-2010 #5
"İşi bilen, yapabilenler için 1 yada en fazla 2 saatlik bir olay. O yüzden uçuk fiyatlar istemeyiniz."

Bu işte emek 1-2 saat değildir. Bunu işi bilen yapabilen için belki 15 yıl + 1 saattir.
Önemli olan bir işi kısa sürede bitirebilmek değil, kısa sürede güzel işler yapabilmektir. Şimdi "yapmıcaksanız mesaj atmayın size ne" gibi geri dönüş olacaktır muhtemelen. Ama hem serzeniş dolu bir ilan bırakıp hem bunu gerçekten emeği hiçe sayan bir tavır ile yapmak bence hiç hoş değil. Yine de yapan olursa bir şey demem. Ama böyle tepkisiz kalmak da içime sinmeyecekti. Herkese işinde başarılar.
Rawkon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rawkon

Webmaster / İzmir

Alt 25-09-2010 #6
300 lira nakit karşılığında en geç cuma günü elinde olacak şekilde profesyonel bir interaktif cd hazırlayabilirim.

detaylar için özel mesaj atabilirsin.
emrblt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrblt

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-09-2010 #7
50 tl lik bütçeyle interaktif cd yapan birini bulursanız bende hiç uğraşmayım ona veriyim o yapsın.şaka mı bu?
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 27-09-2010 #8
Hadi bir bedel biçmek neyse de lütfen bu işe profesyonelliği alet etmeyin.Nasıl profesyonelce bir cd hazırlayacaksınız çok merak ediyorum doğrusu. Profesyonelce iş yapan bir tasarımcının mantalitesi de profesyonelce olur.
blackpearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blackpearl(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2010 #9
sadece .. >> =)
ercanturkmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ercanturkmen(29)

Grafiker / İstanbul

Acil interaktif cd yaptırılacak

Alt 28-09-2010 #10
Merhabalar,

Bir önceki duyurumda fiyat için yanlışlıkla 500 yerine 50 yazılmıştır. Afedersiniz. İşin acilen çarşamba akşamına (yarın) kadar yetiştirilmesi gerekiyor. Size vereceğimiz malzemelerle bir firmayı tanıtan, girişinde hareketli logosu olan, firmanın ürün fotoğraflarının yer aldığı, internet sitesi tarzında bir tanıtım cd si yaptırmak istiyorum. İyi günler. İlgilenen mesaj atsın.

İletisim:

Ercan Türkmen

mail&msn: *********
tel: *********

Not: Fatih bölgesine yakın olan İstanbul içinden olanlarla çalışacağız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları