interaktif cd yapımı !

Flash - interaktif cd yapımı ! Sponsorlu Bağlantılar Umarım konuyu doğru yere açmışımdır... Selamlar, bir oto parça firması için interaktif bir cd yapılacak. 3500/4000 parça ürün var. CD'yi takınca ilk sayfada amblem logo şirketin tanıtımı vb ...

interaktif cd yapımı !
bonder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bonder

Sanat Yn. / Niğde

interaktif cd yapımı !

Alt 24-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Umarım konuyu doğru yere açmışımdır...

Selamlar, bir oto parça firması için interaktif bir cd yapılacak. 3500/4000 parça ürün var. CD'yi takınca ilk sayfada amblem logo şirketin tanıtımı vb gibi bir arayüz olacak sonrasında çeşitli oto amblemleri ve bunlara ait alt markalar mesela ford focus, ford fiesta, fiat, doblo vs. vs. gibi başlıklar yani forda tıklayınca onunla ilgili, fiata tıklayınca onunla ilgili olan olması istenilen markalar olacak. Ve bir arama bölümü olacak mesela müşteri o alana gelip parçanın kodunu girdiği zaman o parçanın resmi ve özellikleri ekranda belirecek1000 adet cd bastırmayı düşünüyorlar, bunu yapabilecek profesyonel bir arkadaş var ise kaça yapar, nedir nedeğildir öğrenmek istiyorum, bu benim bir müşterim anadoludan yazıyorum dolayısıyla çok fazla abartılı bir fiyat olmamalı.

İlk etapta uygun olduğunu ve bu işi yapabilecek arkadaşı tespit edip gerçekten yapabileceğimize inandıktan sonra fiyat teklifi vereceğim, zira fiyat teklifi verip rezil olmak ve yarıyolda kalmak istemiyorum.

Gerçekten bu işin üstesinden gelebilecek ve daha sonra düzeltme vb gibi süreçlerde problem yaşamayacağım bir arkadaşla görüşmek isterim.

Bilgilerinize.

Talip olacak arkadaşlardan özel ricam. Lütfen daha önce yaptığınız işlerin linkini de ekleyin, bir inceleme şansım olsun.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

lbowean isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lbowean

Sanat Yn. / Bursa

Dosya19

Interactive cd

Alt 05-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer hala interaktif cd ile ilgileniyorsanız lütfen irtibat kurunuz...
Bu mesajdan alıntı yap