interaktif portfolyo

Flash - interaktif portfolyo ...

interaktif portfolyo
Barcopolo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barcopolo

Grafiker / Afyonkarahisar

interaktif portfolyo

Alt 24-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selam arkadaslar ben interaktif bi portfolyo hazırlama girisiminde bulundum fakat buttonlara link verme olayını bulamadım.Daha doğrusu buldum şöyle bir kod ;

on (release)
{
getURL("acilacaksayfanizin_yolu.html","_self");
}

fakat açılacak sayfanın yolu yerine ne yazmam gerekiyo onu bulamadım.Tekrar belirtiyorum hazırladığım bi web sitesi değil interaktif portfolyo cd si hazırlıyorum.Umarım açıklayıcı olabilmisimdir. Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tsliii isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsliii

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
selamunaleyküm yani flash içinde frame linki vermek istiyorsun, mesela birinci framene yap butonu 2. framenide hazırla birinci framene tıkla f9 de stop(); komutu ver sonra butona tıkla f8 ile butona çevirip f9 a bas ve on (release) { gotoAndStop(2); } yaparak flash içi link verebilirsin ancak bu action script 2 kodlarıdır ihtiyaç dahilinde 3 içinde verebilirim interaktif portfolyo kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap