İnterjet

Dijital makineler - İnterjet ...

İnterjet
hekir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hekir

Grafiker / İstanbul

İnterjet

Alt 13-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar indoor makina lazım

roll-up, örümcek stand, poster, afiş, canvas basıcam, aynı zamanda araç kaplama cam sticer da yapmak istiyorum. bunların hepsini aynı makinayla çözmek istiyorum, makinanın eni en az 1.5 mt olmalı, daha küçük kurtarmıyor

kafamda hp Z6200 var fakat maliyeti çok yüksek, kafam karıştı ne almalıyım, yapacağım işler için.

interjet veya hp bu makinaları alan kullanan. servis vs. memnun kalanlar veya kalmayanlar var mı.

yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 14-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
aynı işleri yapıyoruz hocam hemen hemen...
ilk başta HP Z6100'üm vardı 3 ay kullandım geri verdim, geri vermemin nedeni maliyetin yüksek olması, 5 dolardan aşağıya bir türlü düşmüyor, dolum kullanınca düşüyor 5 TLye felan ama o zamanda boya kaliteli olmuyor ve çiziliyor, soluyor vs... o bahsettiğin araç kaplama işini yapamazsın yani, rolup afiş felan yapılır yinede... bu Z6100ü geri verdikten sonra Ecosolvent makine aldım, hem çok az kokulu, hemde 1440 dpi, HPler gibi kaliteli baskı yapıyor ve boya maliyetim 1 doları geçmiyor asla.
2E dijital'den epson dx5 kafalı makine aldım, tamamen sorunsuz, 6 aydır kullanıyorum bu makineyi Allaha şükür diyorum, boya olarakta solma olayı 1.5 sene diyebilirim, araç kaplama için üzerine bide laminasyon atarsa 3 sene garanti gider. çözünürlük desen fotoğraf gibi... canvas rolup afiş hepsini yapıyorum tek makine ile.
Bu mesajdan alıntı yap

hekir

Grafiker / İstanbul

Alt 14-06-2012 #3
teşekkür ederim, cevap için peki makine fiyatları nasıl tahmini bir bilgi verebilirmisiniz. en en az 1.5 metre gibi olmalı benim alacağım makinemin. bu arada 1 dolar maliyet çok iyi
Bu mesajdan alıntı yap
hdbaski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hdbaski

Baskıcı / İstanbul

Alt 15-06-2012 #4
Bu mesajdan alıntı yap
ssoysever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

interjet kullanan var mı

Alt 15-06-2012 #5
interjet son dönemde yükseliş gösteren makinelerden biri. özellikleri ve ödeme koşulları ile Türkiye pazaarında yükselişte. o nedenle interdijital ile irtibat kurarsanız daha doğru bir yaklaşım ve sonuç elde edersiniz. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2012 #6
ayrıca baskı maliyetinin çok düşük olduğunu(1 dolardan az) söyleyebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap

ssoysever

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-06-2012 #7
ayrıca aynı emsal ya da pigmentteki makineleri kullanıcılara çok daha uygun fiyatlarla verebilmek de önemli. bunun sebebi makineyi uygun fiyatta Türkiye'ye getirebilmek de yatıyor bence. interdijital son dönemin yıldızı parlamış ve kendisini ispat etmiş firmasıdır.
Bu mesajdan alıntı yap

hekir

Grafiker / İstanbul

Alt 18-06-2012 #8
Satıcıdan değil kullanıcılardan gelecek cevaplar beni memnun edecektir. Teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 18-06-2012 #9
teşekkür ederim, cevap için peki makine fiyatları nasıl tahmini bir bilgi verebilirmisiniz. en en az 1.5 metre gibi olmalı benim alacağım makinemin. bu arada 1 dolar maliyet çok iyi
hocam, makine fiyatı için bişey diyemiycem satıcı değilim çünkü, 5-6 aydır bu makineyi kullanıyorum... 160'lıkları var o makinelerin, bende 210'luğu var... 160'lıklar için çok iyi fiyat veriyolar diye biliyorum.. Benim bu makineyi aldığım yer daha önce aynı makine serisinden 30 küsür tane satmıştı ben aldığımda, şimdi ise 70'in üzerinde satışı var.. google'ye yazıp o firmaya ulaşabilirsin... Sorunsuz, kazıklanmadan makine sahibi olman yolunda yardımcı olabildiysem ne mutlu bana İnterjet sonuçta biz ve bizi gibilerin bilgilendirme araştırma yapması adına forumlar önemli... kullanıcılar kullanıcılara destek olmalı...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 18-06-2012 #10
Epson DX serisi baskı makineleri için sizlere yardımcı olabiliriz...
Eco solvent yada sublimation baskılara uygun 180 cm baskı makinelerimiz mevcuttur...

İstanbulreklam Ürünleri
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kapat
Şifremi Unuttum?