internet cafeye yaptığım bi çalışma

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - internet cafeye yaptığım bi çalışma Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar ben bu işte yeniyim bu da ilk işlerimden biri duwar kağıdı...

mfy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mfy

Grafiker / Malatya

Alt 03-08-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar ben bu işte yeniyim bu da ilk işlerimden biri duwar kağıdı

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 03-08-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sanırım internetten bulduğun vektörleri kullanmışsın istock photo vektör arşivinden renkleri birbirleriyle daha uyumlu yapabilirsin ve kullandığın materyaller biraz daha düzenli olabilir, tabii başlangıç olarak yine güzel bir çalışma. Zaman harcayıp çalışırsan, pratik yapmaya devam edersen yakın zamanda daha iyi olacağını düşünüyorum. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar...

Saygılar,
Bu mesajdan alıntı yap
erdemcagla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemcagla

Webmaster / İstanbul

Alt 03-08-2007 #3
en başta yazı hiç okutmuyor çok ince ve gereksiz yere abartılı bevel emboss vermişsin. böyle bir çalışma yapmaktansa cafe bir logo yapsan daha iyi olurdu.başlangıc için güzel
Bu mesajdan alıntı yap
mavitayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavitayfa

Grafiker / Tekirdağ

Alt 03-08-2007 #4
Merhaba! zemindeki desenler ve kullanılan renkler bence çok iyi ancak büyükçe yazdığın "gönül internet cafe" yazısı sorunlu; zemindeki cümbüşün üzerinde "belirgin" duracak bir font ve renk daha iyi olur diye düşünüyoruminternet cafeye yaptığım bi çalışma çünkü yazı şu haliyle zemine gömülü durumda....Kolaylıklar Dilerim!
Bu mesajdan alıntı yap
peri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

peri(38)

Happy Woman

Grafiker / Çanakkale

Alt 03-08-2007 #5
yazı fontu uymamış ayrıca insan figürlerini kaldırabilirsin bence ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 03-08-2007 #6
Herhangi bir kurala uygun tasarım yapılmamış. Özgün desek özgün değil bir şirketi temsil ediceğini düşündüğümüz için işin içine az da olsa kurumsallığı katmamız gerekiyor diye düşünüyorum.. Kurumsallığa girildiği anda tipografi ile işe başlanılsa bu şekilde sonuçlar alınmaz.. Yazılar birbirine karışmış. Ve yazılar belirgin değil. Gün geçtikce anlıyacaksınız sizde bazı kurallar vardır bu kurallara digital baskıda uymak zorundasınız. Ayrıca yazı font seçimide teknoloji ile alakalı olan bir "internet cafe" sıfatındaki şirketede uymamış gibime geliyor...

İnsan kendisini çalışarak çabalayarak geliştiriyor. Siz mesajınızda belirtmişsiniz zaten yolun başında olduğunuzu. Kendinizi bu forumda geliştirebilir daha iyi sonuçlar alabilirsiniz tasarımlarınızda....

Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
Özkan TÜRK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özkan TÜRK(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2007 #7
eleştirileri uygulasanız yeter internet cafeye yaptığım bi çalışma

bak bende 2-3 hafta önce bu siteyi buldum şimdi çıkamıyorum :S
Bu mesajdan alıntı yap
chemaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 04-08-2007 #8
ben de bi tane yapmıştım onu göstereyim yorumlar çok önemli bizleri daha da geliştiriyor ben zemin kullanmamaya diikkat ediyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 04-08-2007 #9
Arkadaşlar her efekt her yerde kullanılmaz. Bazı çalışmalarda efekt ler çok gereksiz . Mesela burada kullandığınız ÇAĞRI yazısına biraz odaklanalım. Altındaki embos efektini kullanmasanız daha sade bir tasarım ve daha çok göze hitap eden bir görsel olmuş olur. Ayrıca bizim türk milletinde tipografi veya diğer kurallar pek göz önünde bulundurulmuyor. Açıkcası " caf caf " diye nitetelendirmek gereksizse pek bir gereksiz. Yani çalışmalarınızda biraz daha kurumsallığa dikkat ediniz görüceksiniz görselleriniz daha çok beğenilecektir... Bunlar benim düşüncelerim.
Bakın size bir bilgisayar şirketi için tasarladığımız bir görseli gösteriyim sade ve istenileni veriyor. Çalışmada konu : Yapım aşamasında olan bir web sayfasını anlatıyoruz
Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
chemaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chemaster

Matbaacı / Denizli

Alt 04-08-2007 #10
teşekkür ederim gökhan bey ama tasarımdan anlamayan müşteriler sade şeylere pek sıcak bakmıyor...burada müşterinin istediği oluyor malesef...dediğiniz gibi sade bir tasarım yapmıştım somurtmuştu...ama buna bayıldıinternet cafeye yaptığım bi çalışma gelin işin içinden çıkabilirseniz çıkıninternet cafeye yaptığım bi çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
internet, cafeye, yaptm, alma