İnternet Gazeteciliği - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - İnternet Gazeteciliği - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İnternet Gazeteciliği Şehir: Edirne Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: JOOMLA (İYİ), WORDPRESS (İYİ), PHOTOSHOP (İYİ), FLASH (İYİ) İş deneyimi ve içeriği: Görev yaptığım resmi kurumların resmi ...

fatih22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatih22

Hiç Biri / Edirne

Alt 25-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Gazeteciliği

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye:
JOOMLA (İYİ),
WORDPRESS (İYİ),
PHOTOSHOP (İYİ),
FLASH (İYİ)

İş deneyimi ve içeriği: Görev yaptığım resmi kurumların resmi internet siteleri
Edirne'de yerel bir gazetenin web sitesi

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İnternet üzerinden yayın yapmayı hedefleyen; yerel, bölgesel, ulusal gazetelerin, joomla yada wordpress tabanlı olarak medya sitelerini yapabilecek bilgiye sahibim.
Eğer basılı bir gazeteniz var sa, internette de yer almak istiyorsanız, gazetenizin tasarımının tamamını gerçekleştiriyorum.

Web gazeteniz için sizin adınıza;
- Web alan adı ve domain'in alımı, site oluşturulması,
- Mail yolu ile gönderilecek anlık, günlük haberlerin (habere ait resim/video dahil olmak üzere), siteye haber olarak girilmesi,
- Siteye reklam vereceklerin, reklam tasarımlarının tamamının (jpg, gif,swf v.b.) hazırlanması,
- Gazetenin web sitesi üzerinden 24 saat yayın yapan, web radyonun alt yapısının hazırlanması,
- Gazetenin okuyucularına yönelik Satılık/Kiralık ilanlarının derlenmesi ve takibi,
- Gazete web sitesinin, özel mobil (iphone, imode, wap, smartphone) telefonlardan takibinin yapılabileceği mobil gazete tasarımı...........
gibi, çalışmaları yapıyorum.
Web gazetesi ile ilgili her tür teknik ayrıntıyı, sizin adınıza yürütebilirim. Haber girme işini bile düşünmüyorsunuz, mail ile yayınlanacak haberi ve varsa fotoğrafı göndermeniz yeterli.
Bu yüzden, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, rahatlıkla web gazetenizi hazırlayabilirim.
Çok ağam şağam ücret de istemiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İnternet Gazeteciliği - Türkiye Geneli - İnternet Gazeteciliği - Türkiye Geneli ya da İnternet Gazeteciliği - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İnternet Gazeteciliği - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

fatih22

Hiç Biri / Edirne

Alt 04-01-2012 #3
Ilan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap

fatih22

Hiç Biri / Edirne

Alt 05-01-2012 #4
Ilanım günceldir. Isteyen arkadaşlara örnek gazete sitesi adresini gönderebilirim. çok efektif ve kullanışlı bir gazete sitesi örneği hazırladım.
Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 25-06-2015 #5
selam edirnenin neresindesin keşanda yeni bir şube açıyorum uygunsa görüşelim
Bu mesajdan alıntı yap