İnternet Gazetesinde Haber Kaynağı?

Reklam Sektörü - İnternet Gazetesinde Haber Kaynağı? Sponsorlu Bağlantılar Kendi çapımda kuracağım bölge internet haber sitesi için, haber ajanslarına üye olmadan belediye, parti ve diğer kamu kuruluşlarının internet sitelerinden aldığım haberleri, internet sitemde kaynak göstererek yayınlarsam ya ...

sntcrm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sntcrm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi çapımda kuracağım bölge internet haber sitesi için, haber ajanslarına üye olmadan belediye, parti ve diğer kamu kuruluşlarının internet sitelerinden aldığım haberleri, internet sitemde kaynak göstererek yayınlarsam ya da değiştirerek yayınlarsam herhangi bir hukuki sorunla karşılaşır mıyım? Yoksa buralardan alınan haberleri kullanmak yayınlamak serbest midir? Ya da haber ajanslarına üye olmadan, para harcamadan haber temin edilecek başka yerler nereleridir? Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

cemdemir183 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemdemir183

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hayır şöyle birşey var kopyala yapışdır yaparsan anlaşılır okuyucular tarafından ve sitene ilgi azalır çeşitli ajanların web sitesini takip ederek belli haberleri derliyip düzenleyip kendi sitene atarsan sorun kesinlikle olmaz ...
Bu mesajdan alıntı yap
hasanmalatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hasanmalatya

Hiç Biri / Malatya

Alt 01-08-2014 #3
Basın kanunu, İnternet üzerinde yayın yapmayı düzenleyen kanunlar ve internet üzerinden işlenen suçlar vb. suçları işlemek istiyorsanız haber ajanslarının haber ve resimlerini kullanın. 5 Bin tl ve üzeri dava açılacağı garanti. Bilgisayar yazılımı ile kontrol ediyorlar. Yazıda yakalanmasanız bile resimde yakalanırsınız. Ben 5 yıldır bu işin içindeyim. Uzaktan davulun sesi hoş geliyor sanırım.
Bu mesajdan alıntı yap