İnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - İnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneli ...

İnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneli
serkanulusoylu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanulusoylu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: HTML, Flash, Dreamweaver, PhotoShop

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Çalışır vaziyet de olan internet sitemizi yenilemek istiyoruz. Fakat bu yenileme tasarımsal anlamda değil içerik olarak olacaktır. Yani yeni bir tasarım talebinde bulunmayacağız. Konuyla ilgilenen freelancer çalışan tüm grafiker ve web tasarımcı arkadaşlar lütfen mail olarak tarafımıza ulaşsın. Detaylı brif dosyaları mail aracılığıyla gönderilecektir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneliİnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneliİnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneliİnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2013 #3
Madem sayfanızın detaylı bir işi yok neden tüm grafiker ve web tasarımcılardan mail bekliyorsunuz? Ne gereği var! Madem içerik bir kişi ile anlaşın ve içeriğinizi düzenletin,insanların vaktini boşa harcamamış olursunuz.
Graphic48 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Graphic48

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2013 #4
Madem sayfanızın detaylı bir işi yok neden tüm grafiker ve web tasarımcılardan mail bekliyorsunuz? Ne gereği var! Madem içerik bir kişi ile anlaşın ve içeriğinizi düzenletin,insanların vaktini boşa harcamamış olursunuz.
tebrikler çok doğru utanmasalar tüm dünyayı ayağa kaldırıcaklar İnternet sitemizi yenileyebilecek grafiker veya web tasarımcı arıyoruz - Türkiye Geneli

serkanulusoylu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-08-2013 #5
Sayın "Lovies" ve onu destekleyen "Graphic48" nick isimli arkadaşlar. Sanırım ilanımızı yanlış algılamışsınız. Biz fazla işimiz yok ibaresi kullanmadık. Sadece düzenlemelerin içerik olarak olmasını istediğimizi belirttik. Evet ilanımıza birden fazla kişinin başvurmasını istedik. Çünkü yapılacak düzenlemelerin işini bilen kişiler tarafınca yapılmasını istedik. Piyasada bu işi yapan çok insan olmasına rağmen ne yazık ki gerekli bilgi ve tecrübeye sahip olan kişi sayısı inanın çok az. Bu arada Graphic48" adlı arkadaşıma buradan bir tavsiye de bulunmak istiyorum. Bu tarz platformlar da yazışırken kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. Kullandığını her kelime sizin kumaşınızın kalitesini ortaya koyar. Seviyenizi belli edersiniz. Utanmasalar.... diye bir ibare kullanarak siz de seviyenizi belli etmiş oldunuz. Lütfen insalara biraz daha saygı gösterin. Yoksa toplum da barınamazsınız!

serkanulusoylu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-08-2013 #6
Arayışımız halen günceldir. Konuyla ilgilenen arkadaşların bana ulaşmasını rica ediyorum.

serkanulusoylu

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-08-2013 #7
Arayışımız halen devam etmektedir. İlgililere duyurulur !!!
sezarx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sezarx

Webmaster / Ankara

Alt 06-08-2013 #8
Hocam detaylı bir özel mesaj alabilirmiyim.
Internetabi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Internetabi

Bilg. Teknikeri / Bitlis

Alt 06-08-2013 #9
mail attım cevap bekliyorum hocam.
Otuz8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Otuz8

Webmaster / Kayseri

Alt 07-08-2013 #10
Site adresinizi mesaj veya mail olarak iletirseniz, sistemi inceleyerek bir teklif gönderelim.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları