İnternet Teknolojileri Alanında...

Web Tasarımı - İnternet Teknolojileri Alanında... ...

AOrkunEREN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AOrkunEREN(25)

Webmaster / İstanbul

Dosya19

Alt 08-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Teknolojileri Alanı Altında Bir Grup Kurmayı Düşünüyorum...Hem Grup İçerisinde Bilgi paylaşımı yapılmasını hem de müşteri
memnuniyetini ön planda tutarak çalışmayı planlıyorum... Bu grup içerisinde;
  • Tün elemanların HTML & CSS bilgisine en Az 'İLERİ DÜZEY' de hakim, Hızlı ve Yenilikçi düşünce gücüne sahip, Takım Çalışmasına Yatkın olmasına
  • En Az 1 Elemanın ASP veya PHP bilgisinin 'İLERİ DÜZEY' Hakim olmasına
  • En Az 1 Elemanın FLASH bilgisinin 'İLERİ DÜZEY' Hakim Olmasına
  • En Az 1 elemanın Web Uygulamalarına ( Jquery, Javascript ve XML) 'İLERİ DÜZEY' de Hakim Olmasına
  • En Az 1 elemanın Apache Web Server, MySQL Database deneyimine sahip olmasına
önem vermekteyim...
Grafikerler.net Ailesi olarak bu düşünceme eklemek istediğiniz veya bu konuda abartmışsın diye bilceğiniz bir kaç şey duymak
istiyorum...Eminim ki bunları benden eksik etmeyeceksiniz...

Not: " Grupta Olacak Arkadaşların Bilgi düzeylerini İLERİ DÜZEYDE istememin sebebi Diğer Arkadaşlara da katkıda bulunabilmesi içindir... "
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları