İnternete Girince Pc yavaşlarmı...

Graficafe - İnternete Girince Pc yavaşlarmı... Sponsorlu Bağlantılar Selamun Aleyküm arkadaşlar, Birlikte çalıştığım arkadaşım internetin bilgisayarı yavaşlattığını idda ediyor. Photoshop, CorelDRAW, FlexiSign ve Infini Rip kullanıyoruz. Ama ben böyle düşünmüyorum ki, bunun sebebi ap açık ortada ...

ordu52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ordu52

Grafiker / Ordu

Alt 02-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamun Aleyküm arkadaşlar,
Birlikte çalıştığım arkadaşım internetin bilgisayarı yavaşlattığını idda ediyor.
Photoshop, CorelDRAW, FlexiSign ve Infini Rip kullanıyoruz.
Ama ben böyle düşünmüyorum ki, bunun sebebi ap açık ortada günden güne kabaran sistem kayıt ağacı ve Sistemin yüklü olduğu sürücüdeki takas alanının (swap memory) azalması dır. bunun başka bir sebebi varsa buradan bana yardımcı olursanız çok sevinicem ayrıca arkadaşıda mors edicem...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 02-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dostum mantıken doğru.Çünkü sen işlemciyi yoran programları kullanırken üstüne birde tarayıcı açarak işlemciye bir yük daha bindiriyorsun.Core 2 işlemcin ve iyi bir ram
(en az 1 gb) in varsa etkileyeceğini zannetmiyoum.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 03-08-2008 #3
Ali emreye aynen katılıorum.
Çok azda olsa açık olan herşey pc yi yawaşlatır.
Bu mesajdan alıntı yap

ordu52

Grafiker / Ordu

Alt 04-08-2008 #4
arkadaşlar yanlış anladınız çalışma anında iexplorer açık değil ve arka planda gerekli programlar haricinde ram de yer tutacak hiçbir program çalışmıyor. iş zamanı iş, internet zamanı internet bu şekilde... yapıyoruz ama bana göre makinede pek bi yavaşlama yok.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 04-08-2008 #5
arkadaşlar yanlış anladınız çalışma anında iexplorer açık değil ve arka planda gerekli programlar haricinde ram de yer tutacak hiçbir program çalışmıyor. iş zamanı iş, internet zamanı internet bu şekilde... yapıyoruz ama bana göre makinede pek bi yavaşlama yok.
ewt o zmn doğru her hangibir yawaşlama olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap

ordu52

Grafiker / Ordu

Alt 24-12-2010 #6
evet yavaşlama olmaz ama gelde bunu ex zihniyet taşıyanlara anlat. deveye hendek atlatmak gibi gişi.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
girince, internete, yavaşlarmı