İnternetin Kesilmesi

Donanım Rehberi - İnternetin Kesilmesi ...

İnternetin Kesilmesi
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

İnternetin Kesilmesi

Alt 25-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm,
Sık olmasada arada bir internetim kesiliyor, ne zaman bilgisayarı kapatıp hemen açtığımda internet geliyor. Arkadaşlar bunun muhtelif sebepleri ne olabilir ve çözümü nedir?, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

drawsever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drawsever(41)

Hiç Biri / Mersin

Alt 01-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
format zamanın gelmiş demek..
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 01-10-2011 #3
internetin kesilmesinin birçok sebebi olabilir,
internet kesildiğinde modemdeki ADSL ışığıda sönüyormu ?
Eğerki Modemde ADSL ışığı sönüyorsa sorun bilgisayarınla değil modem, kablolar veya servis sağlayıcınız ile alakalıdır...

Ayrıca ;

Kısa zaman önce TTNET'ten TURKNET'e taşındım ve net kesilmeleri akabinde başladı, Nereyi aradımsa sonuç alamadım ve en son care sikayetvar.com a yazılı olarak şikayetimi ekledim, birkaç gün içinde TURKNET beni aradı ve sorunu en kısa zamanda çözeceklerini söylediler, dedikleri gibide oldu ve artık netim kesilmiyor...

Kısaca anlayacağın netin kesilme yerini bulmak sorunu bulmakla nerdeyse aynıdır, Modemdenmi kesiliyor yoksa bilgisayardan mı ? bunu belirledikten sonra daha detaylı yardım elimizi uzatırız...
Bu mesajdan alıntı yap
namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-10-2011 #4
internetin kesilmesinin birçok sebebi olabilir,
internet kesildiğinde modemdeki ADSL ışığıda sönüyormu ?
Eğerki Modemde ADSL ışığı sönüyorsa sorun bilgisayarınla değil modem, kablolar veya servis sağlayıcınız ile alakalıdır...

Ayrıca ;

Kısa zaman önce TTNET'ten TURKNET'e taşındım ve net kesilmeleri akabinde başladı, Nereyi aradımsa sonuç alamadım ve en son care sikayetvar.com a yazılı olarak şikayetimi ekledim, birkaç gün içinde TURKNET beni aradı ve sorunu en kısa zamanda çözeceklerini söylediler, dedikleri gibide oldu ve artık netim kesilmiyor...

Kısaca anlayacağın netin kesilme yerini bulmak sorunu bulmakla nerdeyse aynıdır, Modemdenmi kesiliyor yoksa bilgisayardan mı ? bunu belirledikten sonra daha detaylı yardım elimizi uzatırız...

Teşekkürler dostum...
Bu mesajdan alıntı yap
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 03-10-2011 #5
Verdiğiniz bilgilerden dolayı çook teşekkür ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
UkeLa_ChoCuK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UkeLa_ChoCuK(31)

Grafiker / Konya

Alt 03-10-2011 #6
Teşekkürler dostum...
Verdiğiniz bilgilerden dolayı çook teşekkür ediyorum.
Rica ederim arkadaşlar, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...
Bu mesajdan alıntı yap