İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?

Anketler - İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? ...

Anketimiz: İnternet ile nerede tanıştınız ?
Evde 0 0%
İnternet Cafe de 1 100,00%
Arkadaşımın / Akrabamın evinde 0 0%
Okulda 0 0%
İş yerinde 0 0%
Mağazalarda 0 0%
Katılımcı sayısı: 1. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 29-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar eğlenceli olacağını düşündüğüm bir konu sundum sizlere..

İnternetin ne oldugunu duyuyordunuz ve merakla tanışacagınız gunu beklıyordunuz belkıde.. Veee işte o an.. İnternet denilen icat parmaklarınızın ucunda eee şimdi ne olacak?

o an ilk ne yaptınız?

ben neler yapılabileceğini bilmediğim için internet cafe sahibine sordum İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? o da bana mirc gibi gereksiz birşey göstermişti.. boyuna birşeyler yazıyordum.. şimdi olsa ohoooo.. gördüğünüz gibi ilk olarak sabah sabah Grafikerler.net e giriyorum İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?

sorumu duzeltmem ıstendı söyle dıyelım o zaman ne yaparak basladınız..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sedat17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 29-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok anteresan yaaw.. kafa karıştırıcı bir soru biraz daha düzenleymezmisin. İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? çünkü ben 4 sene oluyor internetle tanısalı ilk ne yaptığımı hatırlamıyorum şimdi soruyor isen ilk haberler sonra facebook sonra grafikerler.net İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 30-08-2008 #3
çok anteresan yaaw.. kafa karıştırıcı bir soru biraz daha düzenleymezmisin. İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? çünkü ben 4 sene oluyor internetle tanısalı ilk ne yaptığımı hatırlamıyorum şimdi soruyor isen ilk haberler sonra facebook sonra grafikerler.net İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?
nasıl duzenlenebılır peki?
Bu mesajdan alıntı yap

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 31-08-2008 #4
yarışmı yapıcaz şimdi hocam İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? nebilim pc ye oturdugunuzda ilk ne yapıorsunuz v.s v.s
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 31-08-2008 #5
internetle ilk izleyerek tanıstık İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? önce biraz bakıştık kendisiyle İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? sonra hoslandım ondan İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?Dİnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?Dİnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?D sanırım halamlardaydı ağzımı acıp bakıyordum hatta telefonu söküp kabloyu takıyorlardı dıtdıtıdıt cevir sesi falan geliyodu sonra hah bağlandı diyorlardı İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? o zaman çok para yazıo die interneti çok kısa süre bağlıyordu halamın oğlu bizde sadece bakıyorduk İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?Dİnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?D vaybe ne acayip simdi 4 yasındaki kardesim oturuyor internetten oyununu açıyor oynuyor İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 04-09-2008 #6
cıdden ılgınc İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? bende sızın gıbı once bakarak sonra kavga ederek basladım bu buyuk aska İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?
Bu mesajdan alıntı yap
Özlem BAYIR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Özlem BAYIR

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 04-09-2008 #7
hiç kavgam olmadı..internette ilk işim sevgilime mail atmak olmuştu..yıllar önceydi...ilk mailimi de ona atmıstım..ilk ti yani İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?......neyse gecti gitti...
Bu mesajdan alıntı yap
melek ata isimli Üye şimdilik offline konumundadır

melek ata

Grafiker / Konya

Alt 04-09-2008 #8
abim babamdan habersiz 6 sene önce eve bilgisyar almişdi babamdan 1 ay saklamışdık bilgisayarı takii telefon faturası gelene kadar o fatura sonumuz oldu babam ögrendi ve internette elveda demişdik şimdi evde kişi başına bir pc düşüyo msn konuşur olduk İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?
Bu mesajdan alıntı yap

sedat17

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-09-2008 #9
abim babamdan habersiz 6 sene önce eve bilgisyar almişdi babamdan 1 ay saklamışdık bilgisayarı takii telefon faturası gelene kadar o fatura sonumuz oldu babam ögrendi ve internette elveda demişdik şimdi evde kişi başına bir pc düşüyo msn konuşur olduk İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız?
hahaah kopyum buna ya nereye saklıyordunuz bilgisayarı İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? bende de geçen hafta 3 tane masaüstü pc vardı nereye koyacagımı bilemiyordum..bizde senn gibiyiz
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 05-09-2008 #10
internetle ilk 12 Kasim 1999 saat 18:00 civarında Düzce'de bir internet cafede taniştim.. evet tarihi saati mıh gibi aklimda, sizlerede yabanci gelmemiştir.. o gün ben internet cafeye gitmemiş olsaydim, belkide şuanda sizlere başkasinin bedenin'den yaziyor olabilirdim İnternetle tanıştığınızda ilk ne yaptınız? o gün bugündür de kalkamadim bilgisayarin başindan..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ilk, internetle, tanistiginizda, tanıştığınızda, yaptiniz, yaptınız, İnternetle

Kapat
Şifremi Unuttum?