Internetten indirdigimiz template siteleri Dreamwaver da nasil duzenleyebiliriz?

Dreamweaver - Internetten indirdigimiz template siteleri Dreamwaver da nasil duzenleyebiliriz? ...

Internetten indirdigimiz template siteleri Dreamwaver da nasil duzenleyebiliriz?
tipostar2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tipostar2

Matbaacı / Yurtdışı

Alt 06-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba ben dreamwawer a yeni basladim.

Internetten aldigimiz template siteleri nasil duzenleyecegimiz konusunda yardimci olursaniz sevinirim

herhangi bir html template in icinde

index.html
stil dosyasi
ve image klasoru var

size nasil yaptigimi yazayim nerede hata yaptigimi soylerseniz sevinirim.

index.html yi actigimda new site diyorum. Sonra stil dosyasini link edip yeni acmis oldugum sitenin klasorune save ediyorum bana linkleri update edeyimmi diye soruyor bende evet diyorum.

ama siteyi upload ettigimde sadece yazilar geliyor. Image klasorunu yeni klasore kopyaladim ama olmadi.

Acil yardim bekliyorum. Tesekkur ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Burda Dremweaver ile ilgili dersler mevcut, göz atmanızı öneririm.

Dremweaver öğrenmek isteyenler için MEB ders e-kitap

Dosyalarınızın hepsinin tek bir klasörde olmasına dikkat edin(.index klasörü)

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
beyzade19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyzade19

Hiç Biri / İzmir

Alt 29-06-2009 #3
hazır siteleri kendine uyarlaması daha zordur kendi emeğine yeni bir site tasarlasan daha kolay olur
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dreamwaver, duzenleyebiliriz, indirdigimiz, internetten, nasil, siteleri, template