intikam çiçeği (kitap kapağı çalışması)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - intikam çiçeği (kitap kapağı çalışması) ...

akrmtch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 24-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

roman ve kapak tasarımı bana aittir arkadaşlar tasarım hakkında yorumlarınızı bekliorumintikam çiçeği (kitap kapağı çalışması)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nazy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nazy(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1. oradaki barkot hiçbir makina tarafından okunmaz
barkotun okunabilmesi için çizgiler koyu bir renkte ve altındada beyaz zemin olmalı
2. Yazılar okadar parlıyorki, ciddi bir çalışmada sırıtarak gülümseyen küçük çocuklar gibi duruyorlar

bence yazıları, tasarım ile bütünleştirmeniz gerek
daha koyu renkler deneyebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 25-04-2009 #3
1. oradaki barkot hiçbir makina tarafından okunmaz
barkotun okunabilmesi için çizgiler koyu bir renkte ve altındada beyaz zemin olmalı
2. Yazılar okadar parlıyorki, ciddi bir çalışmada sırıtarak gülümseyen küçük çocuklar gibi duruyorlar

bence yazıları, tasarım ile bütünleştirmeniz gerek
daha koyu renkler deneyebilirsiniz
barkot sadece bi font deneme amaçlı. fikirleriniz için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2009 #4
Yanlızca Diyecegım Bıraz Daha Üzerinde Durman Emeğine Sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 25-04-2009 #5
zeminde kesik kesik çizgiler var sanki birleştirme veya kaydetme hatası gibi çok kötü duruyor..

arkakapakta yazıları tiresiz yapmışsın fakat ikinci paragrafta tireleme (dikkat yazısında) var

yazı sonlarında iki paragrafta 6 nokta bir paragrafta 5 nokta ve son parafrafta 7 nokta var bence bunları sadece üç noktaya indir yada tek nokta kullan intikam çiçeği (kitap kapağı çalışması)

birde suna takıldım intikam çiçeği kitabın ismi ama ön kapakta 5 arka kapakta 2 çiçek var görsel çağrışımda intikam çiçekleri daha mantıklı olur ya da tek çiçek daha sade ve güzel durur gibi

yayımcı logosu ve yazı renklerini sarı değilde yüzde 30-40 siyah (gri) kullansan nasıl görürür.. ben düşündümde bana hoş geldi gibi...

emeğine sağlık iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 25-04-2009 #6
lovies değerli yorumun için teşekkürler

zeminde kesik kesik çizgiler var sanki birleştirme veya kaydetme hatası gibi çok kötü duruyor..

arkakapakta yazıları tiresiz yapmışsın fakat ikinci paragrafta tireleme (dikkat yazısında) var

yazı sonlarında iki paragrafta 6 nokta bir paragrafta 5 nokta ve son parafrafta 7 nokta var bence bunları sadece üç noktaya indir yada tek nokta kullan intikam çiçeği (kitap kapağı çalışması)

birde suna takıldım intikam çiçeği kitabın ismi ama ön kapakta 5 arka kapakta 2 çiçek var görsel çağrışımda intikam çiçekleri daha mantıklı olur ya da tek çiçek daha sade ve güzel durur gibi

yayımcı logosu ve yazı renklerini sarı değilde yüzde 30-40 siyah (gri) kullansan nasıl görürür.. ben düşündümde bana hoş geldi gibi...

emeğine sağlık iyi calismalar
tireleme ve noktalara dikkatimden kaçmış. zemindeki kesik çizgilerin sebebi export yaparken düşük değerde export ettim ondan kaynaklanıyor. (upload ederken çok uzun sürüyor yoksa intikam çiçeği (kitap kapağı çalışması) )

dikatinizden kaçmış birşey var ön kapakta diğer çiçeklerden farklı olan bir çiçek var. karakter ve logo renkleri önerilerinizi deneyeceğiim saygılarımla... teşekkür ederim zaman ayırıp yorum yapmaya değer bulduğunuz için....
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 25-04-2009 #7
bende arka kapaktaki beyaz yazı kısmını beğenmedim tuhaf durmuş;ama çalışma bütün olarak hoşuma gitti eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 25-04-2009 #8
bende arka kapaktaki beyaz yazı kısmını beğenmedim tuhaf durmuş;ama çalışma bütün olarak hoşuma gitti eline sağlık
yorumun için teşekkürler. arka kapaktaki beyaz yazı kısmını derken sadece renk olarak mı paragraf biçimi vb. mi.
Bu mesajdan alıntı yap
iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 25-04-2009 #9
Emeğine sağlık... Ancak kapak benim gözümü yordu, özellikle sarı yazılar aşırı canlı duruyor. Ayrıca yayınevi yazısı ve logo hiç görünmüyor. Çalışmanın üzerinde biraz daha durulması kanaatindeyim. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

akrmtch(30)

Eğitimci / Gümüşhane

Alt 25-04-2009 #10
Emeğine sağlık... Ancak kapak benim gözümü yordu, özellikle sarı yazılar aşırı canlı duruyor. Ayrıca yayınevi yazısı ve logo hiç görünmüyor. Çalışmanın üzerinde biraz daha durulması kanaatindeyim. Başarılar...
teşekkürler yorum için düzeltme çalışmları yapıyorum fikirler ddoğrultusunda
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları