Intuos 3 tablet-kalem

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Intuos 3 tablet-kalem ...

Intuos 3 tablet-kalem
ezg06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ezg06

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Intuos 3 tablet-kalem

Alt 05-10-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba, elimde Wacom intuos 3 bir tablet var fakat kalemi yok Intuos 3 tablet-kalem ve kalemi olmadığı için çalışıp çalışmadığını da anlayamıyorum.Tuşları çalışıyor.Kalem almak istiyorum ikinci el intuos 3 uyumlu ve uygun fiyatlı kalemi nereden bulabilirim acaba ?Ya da elinde olan var mı? Yenisini alsam tableti yeni almış kadar para vereceğim. Intuos 3 tablet-kalem
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

abdeg33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdeg33

Öğrenci (Diğer) / Yurtdışı

Alt 20-10-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba, elimde Wacom intuos 3 bir tablet var fakat kalemi yok Intuos 3 tablet-kalem ve kalemi olmadığı için çalışıp çalışmadığını da anlayamıyorum.Tuşları çalışıyor.Kalem almak istiyorum ikinci el intuos 3 uyumlu ve uygun fiyatlı kalemi nereden bulabilirim acaba ?Ya da elinde olan var mı? Yenisini alsam tableti yeni almış kadar para vereceğim. Intuos 3 tablet-kalem
Tabletinizle bir elektronik mağazaya giderek yerinde deneyebilirsiniz. Sorun çıkartacaklarını sanmıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
sunnysunny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sunnysunny

Sanat Yn. / Bilecik

Alt 11-06-2019 #3
I have been seeking information on this topic for the past few hours and found your post to be well written and has solid information. Thank you!
shell shockers
Bu mesajdan alıntı yap