Intuos4 yüzey köşesi sorunu

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - Intuos4 yüzey köşesi sorunu ...

xtrms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xtrms

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba , bugün intuos4 L tablet aldım fakat kutunun içinden çıkarıp masaya koyduğumda kullanım yüzeyinin sol alt köşesinin kalkık olduğunu farkettim.Ayrıca o köşe bölgesi diğer köşelerden daha yumuşak.Üretim hatası yada iade gelen bir ürün bana denk geldi diye düşünüyorum.Intuos4 kullanan arkadaşlarda da aynı şekildemi sormak istedim.Çünkü o yüzey aşındığında rahat çıksın diye köşesini averaj olarakta bırakmış olabilirler belkide?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uxexex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uxexex

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iyi günlerde kullanın demeyi çok isterdim ama sanırım şüphelerinizde haksız değilsiniz.
ben de bugün aynı modelden aldım,
bendeki tablette öyle birşey yok,
her tarafı gayet sert ve düz
bir an evvel değişim talep edin bence de
Bu mesajdan alıntı yap
xtrms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xtrms

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2011 #3
Foruma yazdıktan sonra aynı tabletten kullanan tanıdığımız ajanslarada sormuştum , onlardada bu sorun yokmuş.Dün gönderdim bimeks'e değişim talebiyle.Umarım yenisiyle değiştirirler.
Yalnız kafama takılan bir konu oldu; ürünün kutu ve ambalajında herhangi bir bozulma olmaması gerekiyor değişim/iade talebinde.Bu ürünü başkasına satıyorlar sonucu çıkmazmı burdan ?
Bu mesajdan alıntı yap