iOS 7.1 güncellemesi Mart ayında yayınlayacak!

Teknoloji Haberleri - iOS 7.1 güncellemesi Mart ayında yayınlayacak! Sponsorlu Bağlantılar Apple?ın merakla beklenen iOS 7.1 güncellemesi Mart ayında yayınlanmaya başlayacak. Şirkete yakınlığı ile bilinen ve genelde Apple?ın haberlerini yayınlayan 9to5Mac sitesi kullanıcılarına müjdeyi verdi. iOS 7.1 işletim sistemi ...

GMasterTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GMasterTR

Forumdan Uzaklaştırıldı

Webmaster / Tunceli

Alt 09-02-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Apple?ın merakla beklenen iOS 7.1 güncellemesi Mart ayında yayınlanmaya başlayacak. Şirkete yakınlığı ile bilinen ve genelde Apple?ın haberlerini yayınlayan 9to5Mac sitesi kullanıcılarına müjdeyi verdi.

iOS 7.1 işletim sistemi yönüyle çeşitli değişiklikler getirmesi bekleniyor. Yeni arayüz değişiklikleri, tüm hareket efektlerini devre dışı bırakmadan duvar kağıdı üzerine paralaks etkisini ortadan kaldırmak için klavye, yeniden tasarlanmış Caps Lock, Slayt gösterimi ve iyileştirmelerin yanında ek özellikler geleceği söyleniyor. Şuan geçerli 7.0.4?e kıyasla performansının geliştirildiği güncellemede ayrıca hata düzeltmeleri de bulunuyor.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları