IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli ...

ycankasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ycankasal

Webmaster / İstanbul

Alt 26-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar,

Şuanda aktif olarak IOS ve Android için oyun yapıyorum. Fakat işleri büyütmek ve hızlandırmak istediğimden bu konularda deneyimli grafiker arkadaş arıyorum.

Grafiker arkadaşdan sadece oyun içi grafikleri alacağım geri kalan programlama, sesler, marketing hepsinin yapımı bana ait.

Grafiker arkadaşa kazancın %20'sini vereceğim.

Konu ile ilgili PM veya mail (*********) atabilirsiniz.
Not: Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız yüzyüze de konuşabiliriz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli - IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli ya da IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli | IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2012 #3
Eğlenceli birşeye benziyor yapabilirim. IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli
ycankasal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ycankasal

Webmaster / İstanbul

Alt 29-09-2012 #4
Bir grafiker arkadaş ile anlaştık. İlgi ve alakanıza teşekkürker
kiwibird isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kiwibird

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-10-2012 #5
merhaba bana isin detaylarini [email protected] adresine yazabilir misiniz? Ilaninizla ilgileniyorum.
SaNCeZz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SaNCeZz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-11-2012 #6
********* halen arıyorsan bi ulaş derim IOS ve Android Oyun İçin Grafiker Ortak Arıyorum - Türkiye Geneli