Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları

Web Tasarımı - Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları Sponsorlu Bağlantılar Yine görüşleriniz için beğenilerinize sunuyorum arkadaşlar, şimdiden çok teşekkürler....

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yine görüşleriniz için beğenilerinize sunuyorum arkadaşlar, şimdiden çok teşekkürler.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 11-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık başarılı bir çalışma olmuş.Çalışmayı Flashta mı yaptınız?
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #3
Elinize sağlık başarılı bir çalışma olmuş.Çalışmayı Flashta mı yaptınız?

Teşekkür ederim. Bunlar henüz PNG formatında duruyorlar, müşteriden gelen düzenleme ve seçime göre ardından uygulamaya başlayacağım ve yüksek ihtimalle flash olacak, tabii müşteri flash olması konusunda prüz çıkarmazsa ki çıkaracağını da sanmam Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-08-2008 #4
emeg,ne saglık güzel çalışmalar...flash konusuna katılıyorum...ziyaretciler için farklı renk tonları secenegi kullanrısan güzel olur diye dusunuyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
cengiz669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cengiz669

Grafiker / Kocaeli

Alt 11-08-2008 #5
ikiside başarılı bi çalışma eline sağlık ama 2. çalışma daha iyi geldi bana iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2008 #6
yorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. ikinci tasarım benimde tercihim olur fakat müşteriye kalmış bir durum, nitekim renk konusunda onların tercihidir o pembe rengi ve tahminim birinciyi seçecekler, ziyaretçiye özel renk seçimi malesef mümkün değil, nitekim müşterinin isteyeceğini hiç zannetmiyorum Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 12-08-2008 #7
Çok güseller özellikle 2.si elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
s.aşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s.aşık(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #8
yorum ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Ikinci tasarım benimde tercihim olur fakat müşteriye kalmış bir durum, nitekim renk konusunda onların tercihidir o pembe rengi ve tahminim birinciyi seçecekler, ziyaretçiye özel renk seçimi malesef mümkün değil, nitekim müşterinin isteyeceğini hiç zannetmiyorum Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları
sanırım müşteri olsam bnde 1i terch ederdim Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Dosya16
Alt 12-08-2008 #9
sanırım müşteri olsam bnde 1i terch ederdim Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları
işte belki de firmanın hitab ettiği kesimden birisin, doğru tercih o zaman Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları)

Çok güseller özellikle 2.si elinize sağlık
çok teşekkür ederim güzel yorumun ve önerin için Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
s.aşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır

s.aşık(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-08-2008 #10
işte belki de firmanın hitab ettiği kesimden birisin, doğru tercih o zaman Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları)
sonuçta iç çamaşır ve siyah olup asi görnmek yerine pembe olup şirin olması daha doru bnce ama bakalm müsteri ne dicek mrk ettim bilgilendirirsen sewinirim Ipek Kıramer İç Giyim Firması Demo Tasarımları
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
demo, firmasi, firması, giyim, ipek, kiramer, kıramer, tasarimlari, tasarımları