iphone App için tasarımcı

Sonuçlanan İlanlar - iphone App için tasarımcı Sponsorlu Bağlantılar iphone application için, daha önce bu alanda çalışmış freelance web tasarımcı arıyorum. İlgilenenlerin ********* adresine iletişim bilgilerini ile birlikte mutlaka bu konudaki referanslarınıda yollamasını rica ediyorum....

votex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

votex

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iphone application için, daha önce bu alanda çalışmış freelance web tasarımcı arıyorum. İlgilenenlerin ********* adresine iletişim bilgilerini ile birlikte mutlaka bu konudaki referanslarınıda yollamasını rica ediyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 25-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

votex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

votex

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-05-2010 #3
"İlanın geçerliliği bitmiştir."