iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Yarım kalmış bir çalışmamdı,yayınlamıştım şimdi tamamladım ve sizlerin yorumlarına bırakıyorum...

lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yarım kalmış bir çalışmamdı,yayınlamıştım şimdi tamamladım ve sizlerin yorumlarına bırakıyorum iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 26-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
emeğinize sağlık hos gözüküyor oldum olası tırnaklı karakterleri sevmiyorum iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2009 #3
emeğinize sağlık hos gözüküyor oldum olası tırnaklı karakterleri sevmiyorum iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması
Tercih meselesiiPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması Beğenmenize sevindim ,Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sadgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sadgraf

Eğitimci / Sivas

Alt 26-05-2009 #4
Eline saglık canım gayet iyi ilerliyorsun maşallah,dediklerimi de düzenlersen daha harika olacak iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2009 #5
Eline saglık canım gayet iyi ilerliyorsun maşallah,dediklerimi de düzenlersen daha harika olacak iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması
Teşekkür ederim Canım iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması Tamam dikkate alacagımiPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Dilxun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilxun

Grafiker / İstanbul

Alt 01-06-2009 #6
Tasarım olarak çok hoş görünüyor yani ürünün bulunduğu bölüm çok hoş ama sanırım yazılarda bi sorun var yani o turkcell yazısını logosuyla kullansan yanı siyahı üzerine maviyi kullanacaksan beyaz bi arkaplan secsen iyi olacağı kanısındayım bişey daha dikkatimi çekti iPhone Artık Türkçe demişsin ama menüler hala ingilizce photoshop'u iyi kullandığın belli keşke menüleride türkçeye çevirseydin dört dörtlük bir çalışma olacaktı
ellerine sağlık!...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 01-06-2009 #7
Bitmemiş haline yapılan yorumlarını hatırlıyorumda geliştirme yoluna gitmemişsiniz. Bu yüzden zaman ayırıp yorum yapmak ne kadar mantıklı olur bilemem?
Bu mesajdan alıntı yap

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #8
Bitmemiş haline yapılan yorumlarını hatırlıyorumda geliştirme yoluna gitmemişsiniz. Bu yüzden zaman ayırıp yorum yapmak ne kadar mantıklı olur bilemem?
Öncelikle Yoruma cevap kısmını geciktiğimden dolayı özür dilerim İrem,Şöyle bir açıklama yapmak istiyorum eski haline yaptığınız yorumların %80'nini hatırlıyorum,tüm arkadaşlarımız gerektiği şekilde belirtilen noktaları düzeltilmesi yolunda bilgiler verdi,tecrübelerini sundu.
Peki düzeltmeler neden yapılmadı ?
Evet dediğin gibi düzeltmeler yapılmadı,ama yapılacak Kurumsallığı temsil eden İphone logosundaki şişkinliği kaldırıcam,
Evet size sunuyorum dedim bunun tek sebebi bitmiş bir çalışma hakkındaki telaşlıca yapılan yorumların arkasından gelen doğrular bunlar benim için çok önemli inşallah yanlış anlaşılmamışımdır Teşekkür ediyorum Yorumların için iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
larana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

larana

Grafiker / İstanbul

Alt 05-06-2009 #9
Evet font kesinlikle değişmeli. Ayrıca Türkiye'de yazısından sonra ! gelmeli. sol alttaki düşünce çok güzel ancak ustaca değil amatörce olmuş, yamukluk var. Yazılarda gri kullanmışsınız ama hem siyaha yakın bir renk hem de bold değil baskıda sorun yaratabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 05-06-2009 #10
Öncelikle Yoruma cevap kısmını geciktiğimden dolayı özür dilerim İrem,Şöyle bir açıklama yapmak istiyorum eski haline yaptığınız yorumların %80'nini hatırlıyorum,tüm arkadaşlarımız gerektiği şekilde belirtilen noktaları düzeltilmesi yolunda bilgiler verdi,tecrübelerini sundu.
Peki düzeltmeler neden yapılmadı ?
Evet dediğin gibi düzeltmeler yapılmadı,ama yapılacak Kurumsallığı temsil eden İphone logosundaki şişkinliği kaldırıcam,
Evet size sunuyorum dedim bunun tek sebebi bitmiş bir çalışma hakkındaki telaşlıca yapılan yorumların arkasından gelen doğrular bunlar benim için çok önemli inşallah yanlış anlaşılmamışımdır Teşekkür ediyorum Yorumların için iPhone Artık Türkçe! | Broşür Çalışması
siz tatmin oluyorsanız sorun yoktur.

Yalnız önemli kısım iphonun Türkçe olması anladığım kadarıyla peki iphone görselinde ki menüler [COLOR="Red"]neden ingilizce[/COLOR]? Bizmi bu ürünü Türkçeleştiriyoruz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları