İphone ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - İphone ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli ...

İphone ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli
Hamza Sancar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hamza Sancar

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İphone ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İphone ipad uygulama arayüzleri , storyboard, illüstrasyon çizimi , web, broşür & katalog tasarımı gibi grafik işleri yapıyorum. Sitemde portfoliom mevcut. Güncel işlerimi bu linkten görebilirsiniz.

Freelance olarak iş arıyorum

E-posta:

Telefon: 0555 681 96 92
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İphone  ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli - İphone  ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli ya da İphone  ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İphone  ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
İphone  ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli | İphone  ipad uygulama arayüzleri , storyboard, web, broşür&katalog - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cerdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cerdem

Grafiker / İstanbul

Alt 10-11-2011 #3
Merhaba,

İngilizce veya flamenkçe bilen(şirket sahipleri yabancı olduğundan tercih nedenidir) grafiker ihtiyacımız var. tam zamanlı çalışacak birini arıyoruz lütfen aşağıdaki maile cv ve çalışmalarınızdan birkaç örnek yollayın.
isterseniz pazartesi günü görüşmeye gelebilirsiniz.
5337044501 gelmeden arayın lütfen.

Cem Erdem
Bu mesajdan alıntı yap
omonder isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omonder

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-11-2011 #4
adresinize cv ve referans bilgilerinizi gonderirseniz sevinirim. Medya ve yazilim sektorunde faaliyet gosteren bir firma icin.
Bu mesajdan alıntı yap