iPhone Uygulama Arayüz Tasarımcısı aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - iPhone Uygulama Arayüz Tasarımcısı aranıyor ...

afkrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afkrn

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone kullanıcılarının genel davranışlarını bilen, mobil uygulama kullanmış , sıradışı tasarımlar yapabilen kişilerle görüşmek isteriz. İletişim için *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları iPhone Uygulama Arayüz Tasarımcısı aranıyor veya iPhone Uygulama Arayüz Tasarımcısı aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

GrafikRe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikRe

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 09-11-2010 #3
PM Attım Yanıt Bekliyorum...