iptal olan bir çalışma, isteyen konsepti kullanabilir

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - iptal olan bir çalışma, isteyen konsepti kullanabilir ...

grafifun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 03-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaptığım bi çalışma, tasarım aşamasında iptal oldu, ben konseptin iyi olduğunu düşünüyorum, eksik tarafları çok ama isteyen arkadaşlar herhangi bir spor club için falan kullanabilirler.belki balık bilmezse halik bilir hesabı.
ayrıca da yorumlarınızı bekliyorum tabi...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yako isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yako

Grafiker / İzmir

Alt 03-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Herseyden önce emegine saglik arkadasim. Ancak karmasa var calismada kapak kısmı hangisi iç kısımlar hangisi diye düsündürüyor bence. Düzenlenmesi gerekli.

Tekrar söylüyorum emek var üzerinde bir iki düzenlemeyle toplar bu çalısma ve iptal olmayı bırak abone olurlar sana. Ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
FRTDESIGN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FRTDESIGN

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2008 #3
Bencede yakoya katılıyorum . . . ama çok karışık ya bende olsam bende iptal ederdim...
Bu mesajdan alıntı yap

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 03-01-2008 #4
olayı anlatamadım arkadaşlar, adamlar işi hiç görmeden iptal ettiler yani genel olarak işten vazgeçtiler... ve çalışma daha kaba taslak halde iptal olunca bende devam etmedim tabi
Bu mesajdan alıntı yap
ozden2007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozden2007

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2008 #5
grafifun
selam arkadaşım çalışmanı çok beğendim ellerine sağlık
bu tuğla şeklindeki arka plana bayıldım bunu nerden bulabilirim sende duruyosa bana nasıl yollayabilirsin
bu sitede acemiyim kusura bakma nasıl alacağımı bilmiyorum iptal olan bir çalışma, isteyen konsepti kullanabilir
Bu mesajdan alıntı yap

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 03-01-2008 #6
grafifun
selam arkadaşım çalışmanı çok beğendim ellerine sağlık
bu tuğla şeklindeki arka plana bayıldım bunu nerden bulabilirim sende duruyosa bana nasıl yollayabilirsin
bu sitede acemiyim kusura bakma nasıl alacağımı bilmiyorum iptal olan bir çalışma, isteyen konsepti kullanabilir
Bu mesajdan alıntı yap
turruncuuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turruncuuu

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2008 #7
bence hoş olamamış... daha sade ve şık tasarım yapabilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
serveribrahim99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serveribrahim99

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 06-01-2008 #8
cok karisik.... kurumun logosunu bile zor gordum... basim dondu.... SIKIS TIKIS olmus... fontlari cok yanlis yerlerde kullanmissin.... resim uzerlerine yazi getirmemelisin..cunku kaybolur gider... logoyu bogmussun biraz etrafini rahatlatsaydin keske.... yani sira bu kadar bilgi girmen sartmisdi...buldugun her sutuna yazi veya resim gommussun... daha iyi bir calisma cikaracagina eminim...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
iptal, olan, bir, alma, isteyen, konsepti, kullanabilir