İrsaliyeli Fatura için tavsiye?

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - İrsaliyeli Fatura için tavsiye? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bir kurumsal kimlik çalışmasında yaptığım fatura tasarımında benden hesap bilgilerine de yer vermem istendi fakat işin garip yanı ben böyle birşey daha önceden görmedim hem kendi işlerimde ...

a.payza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.payza

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bir kurumsal kimlik çalışmasında yaptığım fatura tasarımında benden hesap bilgilerine de yer vermem istendi fakat işin garip yanı ben böyle birşey daha önceden görmedim hem kendi işlerimde yapmadım hemde başkasında bir örnegini göremedim :S Forumda gezinirken benim yaptığım sade tasarımın aynısını bu link'te gördüm Anatolya
şimdi elimde 3 ayrı hesab bilgisi var ve bukadar kurukalabalığı bu linkteki gibi bir tasarımda sizce nereye yerleştirmem uygun olur?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

a.payza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.payza

Grafiker / İstanbul

Alt 08-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Neyse ben mümkün olduğunca düzgün bir yerleşim yaptım... Ama yinede aklıma takıldı o yüzden sormak istedim sizlere İrsaliyeli Fatura için tavsiye?
Bu mesajdan alıntı yap
Beka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Beka

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2008 #3
Eğer isterseniz fatura-irsaliye-adisyon-tahsilat makbuzu gibi çalışmaların örneklerinden oluşan bir freehand dökümanı gönderebilirim.Anlaşmalı matbaalardan alınmış çalışmalar olduğu için gerekli olan bilgilerin tamamı mevcut.
Bu mesajdan alıntı yap
EskimSu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

EskimSu

Desinatör / İzmir

Alt 16-09-2008 #4
bana özelden gönderirsen sevinirim eğer elinde örnek varsa...şimdiden teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
ozgunluk81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgunluk81

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2009 #5
banada tahsilat makbuzu ve a4 fatura irsaliye örnekleri laz›m yard›mc› olabilirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2009 #6
banada tahsilat makbuzu ve a4 fatura irsaliye örnekleri laz›m yard›mc› olabilirmisiniz?
Forumda bu konular ile ilgili daha önceden çalışılmış örnekler var 'arama' butonu ile arama yapıp örnekleri inceliyebilirsiniz. Eğer kendinize tahsilat makbuzu ve A4 fatura yaptırmak istiyorsanız 'iş veren ilanları' bölümüne konu açınız.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fatura, icin, irsaliyeli, tavsiye