Sonuçlanan İlanlar - Sponsorlu Bağlantılar Grafik tasarım bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Çalışmak istiyorum. Son sınıf olduğu için okula az gidiyorum. Haftanın 3 günü rahatlıkla geleblirim. Bir ay sonra okulum biticeğinden rahatlıkla devamedebilirim. Çalışmaya ...

nilesel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nilesel

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafik tasarım bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Çalışmak istiyorum. Son sınıf olduğu için okula az gidiyorum. Haftanın 3 günü rahatlıkla geleblirim. Bir ay sonra okulum biticeğinden rahatlıkla devamedebilirim. Çalışmaya ihtiyacım var.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nilesel

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok çalışırım iş
Alt 25-04-2008 #3
hangi sehirdesiniz, belirtirseniz yardımcı olurum
graffix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graffix

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-04-2008 #4
kordinatlarını ver bari millet yardımcı olsun

nilesel

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2008 #5
İstanbulda oturuyorum. Freehand photoshob iyi derecede. Cv ve portfolyomu göndere bilirim.

nilesel

Grafiker / İstanbul

Alt 25-04-2008 #6
Grafik tasarım bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Çalışmak istiyorum. Son sınıf olduğu için okula az gidiyorum. Haftanın 3 günü rahatlıkla geleblirim. Bir ay sonra okulum biticeğinden rahatlıkla devamedebilirim. Çalışmaya ihtiyacım var.

nilesel

Grafiker / İstanbul

Alt 26-04-2008 #7
Merhaba

Grafik tasaarım bölümü 4. sınıf böğrencisiyim. Freehan, photoshob iyi, flash orta derecede biliyorum. Okulum bir ay sonra biticek. Bir aylığına haftanın 3 günü gelebilirim. Bir ay sonra devamlı olarak gelebilirim. Görüşmek istenirse cv mi portfolyomu gönderebilirim.

Daha önceden çalıştığım yerler oldu, matbaa bilgimde var.

( Tezimi yayın grafiğinden aldım, dergi alanında daha çok şey öğrenebilmek için )

hangi okul?

Alt 27-04-2008 #8
Başvurunuzu bekliyorum, hangi okul son sınıf öğrencisi olduğunuzu da belirtirseniz sevinirim....
AKDOĞAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AKDOĞAN

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2008 #9
kutu ve etiket üzerine çalışmaktayız yerimiz güngörende ilgilenirseniz cv nizi bekliyorum
nesajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesajans

Grafiker / Bursa

Alt 09-05-2008 #10
merhaba nerde ikamet ediyorsunuz ben bursa da ajans sahibiyim ve grafiker arıyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
arıyorum

Kapat
Şifremi Unuttum?