İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum Şehir: İstanbul Program/Seviye: Şehir: İstanbul Program/Seviye: Photoshop 7/10 CorelDraw 6/10 Dreamveawer: 6/10 Freehand: 4/10 InDesign: 6/10 illustrator: 5/10 İş deneyimi ve içeriği: Kendi ...

muratdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratdogan

Webmaster / İstanbul

Alt 14-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum

Program/Seviye: Şehir: İstanbul
Program/Seviye:
Photoshop 7/10
CorelDraw 6/10
Dreamveawer: 6/10
Freehand: 4/10
InDesign: 6/10
illustrator: 5/10

İş deneyimi ve içeriği: Kendi çapımda birkaç site yaptım.
Kendimi web&grafik alanında geliştirmek istiyorum.

Örnek çalışmalarınız/Referans görseller: İstediği taktirde referans verilecektir.

Açıklama:Web tasarımına merakım var, işim gereği afiş, logo v.s tasarımlarını çokça yapıyorum.

İletişim bilgileriniz:

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Html, Css, Php kodlama dillerini iyi denebilecek düzeyde biliyorum.

İki seneyi aşkın bir süredir bir üniversitede kütüphaneci olarak çalışıyorum. İşime saat 3'te başlıyorum. Saat 3 e kadar çalışı, birşeyler öğrenebileceğim bir ajans arıyorum.
Web&grafik tasarım konusunda kendimi geliştirmek istiyorum.

Ücret istemiyorum.
Amacım sadece işi öğrenmek.

E-posta:

Telefon: 0541 285 19 87
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul - İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul ya da İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İşi öğrenebileceğim bir yer arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap