İşi öğrenmek için çalışmak istiyorum. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İşi öğrenmek için çalışmak istiyorum. - İstanbul ...

Eauaai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eauaai

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 25-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
İşi öğrenmek için çalışmak istiyorum.

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı 1.sınıf öğrencisiyim. Bahar dönemi veya yaz dönemiyle birlikte işe başlayıp gördüğüm teorik eğitimi deneyimle pekiştirmek istiyorum.
İşin ne kadar içinde olursam o kadar gelişeceğimi düşünüyorum. Bu yüzden yetiştirilmek üzere bir yardımcı veya stajyer olarak işe başlamak istiyorum. Bölüm yelpazesinin çok geniş olmasıyla birlikte post prodüksiyon alanında ilerlemeyi de hedefliyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
İşi öğrenmek için çalışmak istiyorum. - İstanbulİşi öğrenmek için çalışmak istiyorum. - İstanbulİşi öğrenmek için çalışmak istiyorum. - İstanbulİşi öğrenmek için çalışmak istiyorum. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Eauaai isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Eauaai

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 03-11-2015 #3
İlan sonuçlanmıştır.