İşi Öğrenmek İsteyen Grafiker (Stajyer'de olur) - İstanbul

İş Arayan İlanları - İşi Öğrenmek İsteyen Grafiker (Stajyer'de olur) - İstanbul ...

hkantan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hkantan(23)

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşi Öğrenmek İsteyen Grafiker (Stajyer'de olur)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop / iyi
Adobe InDesign / az
Adobe Illustrator / az

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimim yok, fakat daha önce İSMEK'e gittim.
Photoshop bilgim oradakinden çok çok fazla.
Fakat ai ve indesign için aynısını söyleyemem.
Oradan mezun oldum ama, ai ve indesign kullanmasını unuttum.

Photoshop ise her daim aktif.

Fakat çabucak öğrenebilirim.

İstanbul'da anadolu'da ikamet etmekteyim. Fakat avrupa anadolu hiç farketmez, her yere gelebilirim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Kendi başıma yaptığım bir kaç çalışmam var, bir art sitesinde paylaşmıştım. Fakat çoğu basit, yabancı sitelerden gördüğüm kadarıyla photoshopta kolayca tekrardan yapılacak şeyler.

İşle ilgili açıklama: Ben daha yeni mezunum, bölümüm ise burayla çok alakasız.
Bu sektöre geçip kendimi geliştirmek ve CS serisi programlarını öğrenmek istiyorum.
Stajyer olarak ta başlayabilirim, bu işi bu mesleği öğrenmek için çokça fedakarlıklar yapabilirim.

Kısaca mesleği öğrenmek ve devamlı olarak geliştirmek ve çalışmak istiyorum.

Oflayıp puflayıp zora gelemeyenlerden değilim, işi öğrenmek için her şekilde işi yapmak için çabalayabilirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İşi Öğrenmek İsteyen Grafiker (Stajyer'de olur) - İstanbulİşi Öğrenmek İsteyen Grafiker (Stajyer'de olur) - İstanbulİşi Öğrenmek İsteyen Grafiker (Stajyer'de olur) - İstanbulİşi Öğrenmek İsteyen Grafiker (Stajyer'de olur) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap