Işık saçan fotoğraf efekti ( Resimli Anlatım )

Photoshop - Işık saçan fotoğraf efekti ( Resimli Anlatım ) Sponsorlu Bağlantılar 1) Kendimize 500×500 piksel boyutlarında yeni bir dokuman açıyoruz. arkaplanı siyah olacak şekilde. 2) Daha Sonra CTRL+J ile layerimizin kopyasını olusturoyıruz. 3) Graident TooL (G) Aracı ile Beyaz ...

Red-Blooded isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Red-Blooded

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

1) Kendimize 500×500 piksel boyutlarında yeni bir dokuman açıyoruz. arkaplanı siyah olacak şekilde.

2) Daha Sonra CTRL+J ile layerimizin kopyasını olusturoyıruz.

3) Graident TooL (G) Aracı ile Beyaz renk olacak şekilde tukarıdan aşagıya mausemizi sürüklüyoruz.

4) Filter > Discort > Wave effecktimizi aşagıdaki ayarlara gore uyuglutoruz.

5) Filter > Discort > Polar Coordinates Effectimizi aşagıkdai degerlerde uyguluyoruz.

6) CTRL+U yaparak Aşagıdaki Resimdeki ayarları yapıyoruz.

7) DAha sonra Filter > REnder > Lighting Effeckt bolumunden gerekli ayarlamaları kendimizide gore yapıyoruz.

Alıntıdır...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 12-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ders olarak çok güzel bir ders paylaştığınız için teşekkürler ama acaba siz de alıntı yaparken hiç okumadınız mı? Derste bir çok yazım yanlışı var en azından onları düzeltebilirdiniz forumumuzun daha kaliteli olması açısından Işık saçan fotoğraf efekti ( Resimli Anlatım )

Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
ozgur-ozmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgur-ozmen

Grafiker / İstanbul

emegine saglik

Alt 03-08-2007 #3
tesekkurler arkadasim, emegine saglik...
Bu mesajdan alıntı yap
kamas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kamas

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-08-2007 #4
teşekkürler, emeğine sağlık güzel bir paylaşım
Bu mesajdan alıntı yap
naklov isimli Üye şimdilik offline konumundadır

naklov

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-08-2007 #5
güzel bir ders olmuş ama yazım yanlışlarından dolayı (belgin ) arkadaşıma katılıyorum.forumumuzun kalitesi nedenıyle önemlidir yenı uye olan arkadaşlarımız okudugu ıcın kafasınde supe uyanabılır.emeğine sağlık guzel ders..
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
polar coordinates, isik sacan fotograf, discort, render