"isim" arıyorum arkadaşlar

Graficafe - "isim" arıyorum arkadaşlar Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar, bu mesajın benzerini başka bir yerde daha yazdım, eğer karşılaşırsanız yanlış anlamayın lütfen. Güzel öneriler olmakla beraber, tasarım yeteneği güçlü, vizyonu geniş olduğunu düşündüğüm forum üyelerinin ...

ersenuzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ersenuzun

Eğitimci / Muğla

Dosya15

Alt 14-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar,

bu mesajın benzerini başka bir yerde daha yazdım, eğer karşılaşırsanız yanlış anlamayın lütfen. Güzel öneriler olmakla beraber, tasarım yeteneği güçlü, vizyonu geniş olduğunu düşündüğüm forum üyelerinin güzel önerilerde bulunabileceğini sanıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Kısa zamanda bulmam gereken bir isim var yardımcı olur musunuz.
Böylece forumdaki cevherleri görmüş oluruz. Tek kelime olması gereken ve akılda kalıcı bir sözcük. Yabancı dilde de olabilir ama karakterlerimizle ve okunuşu kolaysa.

bayanlarla ilgili, bayanlara özel, makyaj, çiçek, koku, ferahlık, sağlık çağrıştırabilir. Örnek: flora, idil, begonya vs gibi

Önerilerinizi bekliyorum. Böylece çoğumuzun aklında olabilecek nick, rumuz ya da beğendiğimiz bir sözcük faydalı olabilecektir.

Bende kileri paylaşayım istiyorum;

Mayra: anlamsız
Henna: kına ağacı
Lonicera: hanımeli
Viola: menekşe
Pelit: meşe meyvesi
lobelia ya da lobelya: çiçek
juvenile: gençlerle ilgili
femmes: kadınlar/la ilgili
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Joymen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Joymen

Öğrenci (Grafik) / Batman

Alt 18-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
en güzeli ve akılda kalıcı olanı viola olur bence
Bu mesajdan alıntı yap
graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 18-07-2010 #3
Marka,slogan bulma isteği:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Grafikerler.net e ait hiç bir alanda bedeli ödenmeden iş yeri ismi önerisi ya da markaya slogan isteği yapılamaz.
Bu mesajdan alıntı yap