İsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - İsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar İsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Arkadaşlar merhabalar, Hali hazırda patlamış mısır imalatı ve paketleme işi yapmaktayım. Bazı sebeplerden ...

karahanr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karahanr

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı

Program/Seviye: Arkadaşlar merhabalar,
Hali hazırda patlamış mısır imalatı ve paketleme işi yapmaktayım. Bazı sebeplerden dolayı ambalajımı değiştireceğim. Bizim işte ambalaj görselliği çok önemli olduğundan, böyle fazla tasarımcının bulunduğu bir sitede doğru tasarımı bulmak daha kolay olur diye düşündüm.

Beğendiğim tasarım için 200 Lira fiyat ödeyeceğim.

Firma İsmi : Pat Pat Patlamış Mısır

Çalışma alanı : en = 47 cm, boy = 30 cm

Ancak 47 cm olan enin, yarısı öne yarısı arkaya gelecek. Doritos'un ambalaşı gibi düşünün, o yekpare olarak çıkıyor, paketleme makinesi onu o hale getiriyor. Yani tasarım yapacak arkadaş ön tarafı 23,5 cm olarak hesaplamalıdır. Arka tarafta zaten sadece yazı var. Onu da ben metin olarak atacağım, arkadaş yerleştirecek. İşim aceledir.

Bir örnek olsun diye eski ambalajımı da ekledim.

Saygılarımla
Rojen Karahan

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tek seferlik tasarım işi

E-posta:

Telefon: 0535 677 47 47
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-12-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı - Türkiye Geneliİsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı - Türkiye Geneliİsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı - Türkiye Geneliİsim değişikliği yapan firmama yeni logo ve ambalaj tasarımı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
sature isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sature

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-12-2013 #3
Mail atılmıştır..
Bu mesajdan alıntı yap