İşinde uzman BAYAN Grafik Tasarımcı Aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - İşinde uzman BAYAN Grafik Tasarımcı Aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Merkez Ofisimiz İstanbul'da olan Reklam Ajansı Şirketimize dışardan takviye ve yapabilecek, işinde başarılı, disiplinli, güvenilir, aldığı işi zamanında ve gününde saati saatine teslim edebilecek, BAYAN Grafik Tasarımcılar arıyoruz. ...

freeselcuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merkez Ofisimiz İstanbul'da olan Reklam Ajansı Şirketimize dışardan takviye ve yapabilecek, işinde başarılı, disiplinli, güvenilir, aldığı işi zamanında ve gününde saati saatine teslim edebilecek, BAYAN Grafik Tasarımcılar arıyoruz.

Ağıırlıklı olarak yaptırdığımız işler,

Firma Kurumsal Kimlik Çalışmaları
Kataloglar
Broşürler
Afişler
Gazete Mizampajları
Dergi Tasarımları vs.
Araç Giydirme
Dış Cepe Giyidirme vs. gibi aklınıza gelebilecek hertürlü dijital baskı ve matbaa işlerini yapıyoruz ve bu işlerde bize destek verebilecek, BAYAN GRAFİK TASARIMCI arıyoruz.

İlanımızla ilgilenen arkadaşların RESİMLİ CV'lerini ve bu zamana kadra yapmış olduğu tüm işlerden ÖRNEK REFERANSLAR'ını *************mail adreslerinin her ikisinide göndermelerini rica ediyoruz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları İşinde uzman BAYAN Grafik Tasarımcı Aranıyor veya İşinde uzman BAYAN Grafik Tasarımcı Aranıyorsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-09-2010 #3
"Resimli CV" nedir? Reklamcılık yapıyorsunuz bir de! Resimle, fotoğrafın ayrımını bilmiyorsunuz daha.

"Bayan Grafiker", "Resimli CV"... Bakar mısınız aranılanlara?

Model mi, kız arkadaş mı arıyorlar, grafiker mi belli değil!
freeselcuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freeselcuk

Forumdan Uzaklaştırıldı

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 15-09-2010 #4
"Resimli CV" nedir? Reklamcılık yapıyorsunuz bir de! Resimle, fotoğrafın ayrımını bilmiyorsunuz daha.

"Bayan Grafiker", "Resimli CV"... Bakar mısınız aranılanlara?

Model mi, kız arkadaş mı arıyorlar, grafiker mi belli değil!
Birinci üslubuna dikkat edersen sevinirim, sen kimsin ki benim yazdığım mesaja yorum yazıp ukala ukala konuşabiliyorsun? Bu hakkı nereden alıyorsun? Ayrıca benim nasıl CV istediğim seni ne kadar ilgilendiriyor? İster resimli CV isterim, ister resimsiz, ister başka birşeyli sanane ne?

Yok modelmi arıyorum yok kız arkadaş mı vs.? amacın ne arkadaşım açık konuş, biz köklü bir Reklam Ajansıyız ve bizimle çalışacak insanları seçmemiz de en doğal hakkımız, bu da kimseyi alakadar etmez.
author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-09-2010 #5
BAYAN Freelance Grafikerler Aranıyor!!!!
İlan verenin yukarıdaki ilanında da görüleceği üzere ilan ve niyeti şaibelidir. Başvuru yapacak arkadaşların dikkatine!
murattanhu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

murattanhu

Ressam / İstanbul

Alt 17-09-2010 #6
grafikerlik benim mesleğim değil ama (ben de freelance çalışıyorum), madem freelance aranıyor,
bayan-erkek farkeder mi? freelance için niye fotoğraf??
elifex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

elifex(39)

Grafiker / Bolu

Alt 17-09-2010 #7
Birinci üslubuna dikkat edersen sevinirim, sen kimsin ki benim yazdığım mesaja yorum yazıp ukala ukala konuşabiliyorsun? Bu hakkı nereden alıyorsun? Ayrıca benim nasıl CV istediğim seni ne kadar ilgilendiriyor? İster resimli CV isterim, ister resimsiz, ister başka birşeyli sanane ne?

Yok modelmi arıyorum yok kız arkadaş mı vs.? amacın ne arkadaşım açık konuş, biz köklü bir Reklam Ajansıyız ve bizimle çalışacak insanları seçmemiz de en doğal hakkımız, bu da kimseyi alakadar etmez.
bende sizin üslubunuza takıldım...bir işverenden daha olgun bir cevap beklerdim...
mgyknt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgyknt(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-09-2010 #8
arkadaşlar şu konuyada bir göz atın

BAYAN Freelance Grafikerler Aranıyor!!!!

anlayın hemen iletişim bilgilerinizi yazmayın durun bir bakın araştırın...
jarmusch isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jarmusch

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-09-2010 #9

1- Aynı kişi freeselcuk ve artiweb nickleriyle ilan veriyor.
2- Hesaplarından birinde "sanat yönetmeni", diğerinde "grafiker" görünüyor.
3- Farklı hesaplarla, özellikle "Bayan freelance" personel ilanı veriyor.
4- Grafikerler.net'in bir forum olduğunu ve her kullanıcının yorum yapma hakkının var olduğunu unutarak, yapılan yorumları "kimseyi alakadar etmez" diyerek, kestirip atmaya çalışıyor.
5- Bir işverenin davranmaması gerektiği şekilde, "ukala, sana ne" gibi seviyesiz bir üslup takınıyor.

Bütün bu ipuçlarından çıkartılacak tek bir nokta; "artiweb", "freeselcuk" ve selçuk inci isimlerinin kesinlikle güven telkin etmediğidir.

Tabii herkes kendi kararını vermekte özgürdür. Dileyen bu ilana başvuru yapabilir. Ancak diğer arkadaşların da yazdıkları gibi, bu ilanverenin niyeti bellidir.

Şahsi fikrim uzak durulması gerektiğidir.
semaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

semaa(28)

Grafiker / Kocaeli

Alt 17-09-2010 #10
:alkis::alkis:
1- Aynı kişi freeselcuk ve artiweb nickleriyle ilan veriyor.
2- Hesaplarından birinde "sanat yönetmeni", diğerinde "grafiker" görünüyor.
3- Farklı hesaplarla, özellikle "Bayan freelance" personel ilanı veriyor.
4- Grafikerler.net'in bir forum olduğunu ve her kullanıcının yorum yapma hakkının var olduğunu unutarak, yapılan yorumları "kimseyi alakadar etmez" diyerek, kestirip atmaya çalışıyor.
5- Bir işverenin davranmaması gerektiği şekilde, "ukala, sana ne" gibi seviyesiz bir üslup takınıyor.

Bütün bu ipuçlarından çıkartılacak tek bir nokta; "artiweb", "freeselcuk" ve selçuk inci isimlerinin kesinlikle güven telkin etmediğidir.

Tabii herkes kendi kararını vermekte özgürdür. Dileyen bu ilana başvuru yapabilir. Ancak diğer arkadaşların da yazdıkları gibi, bu ilanverenin niyeti bellidir.

Şahsi fikrim uzak durulması gerektiğidir.

:alkis: kesinlikle katılıyorum...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları