işinde uzman freelancer grafiker. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - işinde uzman freelancer grafiker. - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar işinde uzman freelancer grafiker. Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: ..... Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

rosses1983 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rosses1983

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

işinde uzman freelancer grafiker.

Program/Seviye: .....

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: geliştirmekte olduğumuz projelerimizde grafik alanında bize daimi desek verecek freelancer çalışma arkadaşı aramaktayız. Geliştirmekte olduğumuz projeler arasında web projeleri, flash oyunlar, yazılım projeleri bulunmaktadır. Bize bu alanda yardımcı olacak uzman bir grafiker arkadaşa ihtiyaç duymaktayız.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları işinde uzman freelancer grafiker. - Türkiye Geneli - işinde uzman freelancer grafiker. - Türkiye Geneli ya da işinde uzman freelancer grafiker. - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
işinde uzman freelancer grafiker. - Türkiye Geneli | işinde uzman freelancer grafiker. - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..