İşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - İşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar İşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Telefon aksesuarı üzerine eticaret yapan firmamıza, Üniversitelerin ilgili ...

OzkanAhmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OzkanAhmet

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Telefon aksesuarı üzerine eticaret yapan firmamıza,

Üniversitelerin ilgili bölümünde okuyan yada başka yerde eğitimini almış

Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel programlarını iyi derecede bilen

Vectorel çizim yapabilecek

Takım çalışmasına oldukça yatkın

İletişimi kuvvetli ve iletişime açık

Sorumluluk sahibi

Dil bilgisi iyi

Sabırlı, eleştiriye ve yorumlara açık

Grafik Tasarımcı arıyoruz. Lütfen CV ve örnek çalışmalarınızı aşağıdaki e-posta adresine gönderiniz.

Ofisimiz Beylikdüzü, Güzelyurt Metrobüs durağından 5 dakika mesafededir.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü - İstanbulİşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü - İstanbulİşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü - İstanbulİşini Seven Maaşlı Stajyer Grafikerler aranıyor | Beylikdüzü - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..