İşinize destek - Yalova

Freelancer İş Arayanlar - İşinize destek - Yalova Sponsorlu Bağlantılar İşinize destek Şehir: Türkiye Geneli Program/Seviye: corel draw, photoshop, sketchup Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer) Referanslar: İşle ilgili açıklama: uykularınız düzensizse, sabahlara kadar uyuyamıyorsanız, taze kana ihtiyacınız varsa, ...

İşinize destek - Yalova
darknessmiracle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

darknessmiracle

Grafiker / Yalova

İşinize destek - Yalova

Alt 10-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşinize destek

Program/Seviye: corel draw, photoshop, sketchup

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: uykularınız düzensizse, sabahlara kadar uyuyamıyorsanız, taze kana ihtiyacınız varsa, gözlerinizin altı morardıysa varpir değilsizin korkmayın sadece iş yetirştirmek için çok çalışıyorsuzudur.üzülme hocam biz ne güne duruyoruz?konuşalım anlaşalım işin yükünü kırışalım sen de rahat uyu ben de...sen oradan ben buradan beraber tasarlayalım rahat edelim.uyarsa haberleşelim...

E-posta:

Telefon: 0534 487 47 36
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

İşinize destek - Yalovaİşinize destek - Yalovaİşinize destek - Yalovaİşinize destek - Yalova

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap