Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

Logo Tasarımları - Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar ...

ozancan5454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozancan5454

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 26-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Vallahi Cok Amatör oLdugumu Biliorum Ama Yinede Bu Amatör halimle Bunları Hazırladım Bnce Guzel oLdular bide Sizin Yorumlarınız? Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

1. Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

2. Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

3. Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

4. Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 26-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3 çalımanızda da cok cok eksikler var ve logoda olmaması gereken şeyler ilk once logo yaptığınız kurum veya kuruluşun buluduğu sektorun kullandıgı rekleri bilmeniz gerekli daha sonra logondaki msj yani hangi kesime kime ne anlatıyor konusunda bir başka onemli konu ise logonun anlaşılır olması ben sizi 3 logonuzda da anlaşılırlık goremedim üzgunum ama çalışırsanız emin olun ki cok daha güzel işler cıkarabilirsiniz logo hakkında bol bol araştırma yapın başarılar iyi çalımalar
ha unutmadan amator olduğunu şimdi okudumda düzelteyim şunu birazi, ekleyeceğim pek bişey yok ama araştırma yapman şart logolarınıda sen beğenme bırak sunduğun insanlar beğensin
Bu mesajdan alıntı yap
oBİwAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oBİwAN(46)

Grafiker / Yalova

Alt 26-01-2009 #3
3 çalımanızda da cok cok eksikler var ve logoda olmaması gereken şeyler ilk once logo yaptığınız kurum veya kuruluşun buluduğu sektorun kullandıgı rekleri bilmeniz gerekli daha sonra logondaki msj yani hangi kesime kime ne anlatıyor konusunda bir başka onemli konu ise logonun anlaşılır olması ben sizi 3 logonuzda da anlaşılırlık goremedim üzgunum ama çalışırsanız emin olun ki cok daha güzel işler cıkarabilirsiniz logo hakkında bol bol araştırma yapın başarılar iyi çalımalar
ha unutmadan amator olduğunu şimdi okudumda düzelteyim şunu birazi, ekleyeceğim pek bişey yok ama araştırma yapman şart logolarınıda sen beğenme bırak sunduğun insanlar beğensin

valla alpaslan bize diyecek fazla söz bırakmamışın... Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

arkadaşım sana gelince site içerisinde logo bölümünü iyi araştır eminimki çok daha iyi fikirler gelecektir aklına...

bu arada 3. logodaki o daire şekilini çok yerde kullanıldığını gördüm Isıtma Dünyası Yaptığım Logolar

saygılarımla... iyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
ozancan5454 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozancan5454

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 26-01-2009 #4
yorumlarınız icin testkkur ederim dedigim gibi.. amatörüm ama calsirisam düzelebilir hersey.. bu aRada diger logolar hakkındaki gorusleriniz nelerdir?
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2009 #5
ben yanılmıyorsam hepsi hakkındaki genel görüşümü belirmiştim ama isterseniz tekrar belirteyim bol bol araştırma yapın
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dunyasi, isitma, logolar, yaptigim