İşkur Kursu Yeni Bitti Ankara Yardımcı Grafiker İş Arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - İşkur Kursu Yeni Bitti Ankara Yardımcı Grafiker İş Arıyorum - Ankara ...

vuslat2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vuslat2005

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 27-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşkur Kursu Yeni Bitti Ankara Yardımcı Grafiker İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Programları ve Corel Draw Orta Seviye

İş deneyimi ve içeriği: İşkur Destekli Grafik Tasarım Kursu 18.06-05.12 2012

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İşkur Kursunu Bitiren Kursiyerleri Çalıştıran Firmalar İçin 48 Ay Boyunca Vergi İndirimi Uygulanıyor

E-posta:

Telefon: 0537 374 45 38
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

İşkur Kursu Yeni Bitti Ankara Yardımcı Grafiker İş Arıyorum - Ankaraİşkur Kursu Yeni Bitti Ankara Yardımcı Grafiker İş Arıyorum - Ankaraİşkur Kursu Yeni Bitti Ankara Yardımcı Grafiker İş Arıyorum - Ankaraİşkur Kursu Yeni Bitti Ankara Yardımcı Grafiker İş Arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap