Islami bir derneğe hazırlanmıştır(bir nesil)

Afiş Tasarımı - Islami bir derneğe hazırlanmıştır(bir nesil) ...

lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

UFAK BİR YAPRAGI UNUTTUM Islami bir derneğe hazırlanmıştır(bir nesil) AF OLA
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

doanjhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

doanjhan

Grafiker / İzmir

Alt 15-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biri logoda olmak üzere toplam 4 tane ayrı font kullanmışsın bu işte , logo harici fontlar birbirinden çok uzak , orada bir kopukluk olusuyor ve bu da okumayı zorlaştırıyor , ayrıca fon için daha pastel bir ton seçersen , daha sade ve şık bir görünüm elde edebilirsin. ellerine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
lance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lance

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-02-2012 #3
biri logoda olmak üzere toplam 4 tane ayrı font kullanmışsın bu işte , logo harici fontlar birbirinden çok uzak , orada bir kopukluk olusuyor ve bu da okumayı zorlaştırıyor , ayrıca fon için daha pastel bir ton seçersen , daha sade ve şık bir görünüm elde edebilirsin. Ellerine sağlık
yorumunuzdan dolayı teşşekür ederim Islami bir derneğe hazırlanmıştır(bir nesil)
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 17-02-2012 #4
bende doanjhan'la aynı görüşteyim fon rengi biraz daha hoş olabilir aslında bu renkte hoş ama yazıları çok boğmuş ayrıca yazı fontları hoşuma gitmedi daha oturaklı ve göze hitap eden fontlar olursa daha şık gözükür birde şekillerdeki dış çizgiler olmasa daha hoş olur ortada duran üç şekli kasdediyorum... başarılı elinize, gözünüze, pc nize sağlık Islami bir derneğe hazırlanmıştır(bir nesil)
Bu mesajdan alıntı yap