islamiarkadaslık. sitesi için öneri

Logo Tasarımları - islamiarkadaslık. sitesi için öneri Sponsorlu Bağlantılar islamiarkadaslık. sitesi için logo yapacagım.. Baktıgım diger islami arkadaslık sıtelerınde veya normal arkadaslık sıtelerınde esınlenecek yada ilham alacak bır logo goremedım.. önerilerinizi yada bir kaynak göstermenizi beklıyorum....

otto999 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otto999

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

islamiarkadaslık. sitesi için logo yapacagım.. Baktıgım diger islami arkadaslık sıtelerınde veya normal arkadaslık sıtelerınde esınlenecek yada ilham alacak bır logo goremedım.. önerilerinizi yada bir kaynak göstermenizi beklıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmedgunduz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmedgunduz

Grafiker / Sakarya

Alt 12-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
diyanetin peygamber efendimiz (s.a.)'in hoşgörü ve merhameti üzerine sempozyum görsel çalışmaları var onlar gayet muntazam ilham kaynağı olabilir bi göz at istersen başarılar dilerim...
Bu mesajdan alıntı yap
DarkSide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DarkSide

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2011 #3
İslami arkadaşlık sitesi vay be.. (:
Bu mesajdan alıntı yap
otto999 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

otto999

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 12-04-2011 #4
@ahmetgunduz bey link atarmısınız bulamadım da islamiarkadaslık. sitesi için öneri
Bu mesajdan alıntı yap