ismi ne olsun

Temel Tasarım İlkeleri - ismi ne olsun Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar aklımda birçok isim var fakat sizin de görüşlerinizi almak istiyorum. video düzenleme / fotoğraf düzenleme / web tasarım olarak genel bir amatörce bi şeyler kurmak istiyorum fakat ...

ismi ne olsun
starzeagle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

starzeagle

Öğrenci (Diğer) / Edirne

ismi ne olsun

Alt 09-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar aklımda birçok isim var fakat sizin de görüşlerinizi almak istiyorum.

video düzenleme / fotoğraf düzenleme / web tasarım olarak genel bir amatörce bi şeyler kurmak istiyorum fakat isim olarka karar veremedim. yani bunların tümüne ne denir? hepsini birden yapan firmalar hangi isimleri kullanırlar? bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yeakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yeakca(29)

Grafiker / Kütahya

Alt 09-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dijital (digital), interaktif (interactive) bunlar olabilir mesela.
Bu mesajdan alıntı yap
selimbabat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimbabat(28)

Grafiker / Ankara

Alt 23-08-2012 #3
Dijital (digital), interaktif (interactive) bunlar olabilir mesela.
INTERDIGITAL olabilir :rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 23-08-2012 #4
İsim, ünvan hiç bir şeydir.. Sen firma ismini elma armut bile koysan yapılacak iş ile ön plana çıkarsın.

O yüzden kendin seni en iyi ifade edecek ismi kolaylıkla bulabilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap