Iso dosyalarını Nero ile CD ye yazmak

Yazılım Rehberi - Iso dosyalarını Nero ile CD ye yazmak Sponsorlu Bağlantılar [COLOR=red]Iso dosyalarını (cd imaj dosyaları) Nero ile CD ye yazmak[/COLOR] Aşağıdaki anlatım Nero isimli cd yakıcı(yazıcı) program baz alınarak yapılmıştır. Alternatif programlarında benzer şekilde iso imaj yazma(yakma) özelliği ...

Alt 20-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR=red]Iso dosyalarını (cd imaj dosyaları) Nero ile CD ye yazmak[/COLOR]

Aşağıdaki anlatım Nero isimli cd yakıcı(yazıcı) program baz alınarak yapılmıştır. Alternatif programlarında benzer şekilde iso imaj yazma(yakma) özelliği bulunmaktadır.

1- Nero StartSmart Uygulamasını başlatın
2- Gelen Şirin Uygulama arayüzündeki sağdan ikinciyi yani [COLOR="red"]"KOPYALA ve YEDEKLE" seçeneğini seçin. ( "Copy and Backup" ) [/COLOR]

3- Karşınıza çıkacak olan seçimliklerden [COLOR="red"]"Kalıbı Diske Yazdır"[/COLOR] seçeneğini seçin. [COLOR="red"]( "Burn Image to Disc" )[/COLOR]

4- Karşınıza gelecek olan Aşağıdaki resimdeki gibi bir diyalog kutusu çıkacaktır. Burdan Dosya Türü seçenek kutusundan sondan ikinci seçeneği yani "Image Files [COLOR="Red"]( *.nrg, *.iso, *.cue )" [/COLOR]seçeneğini seçin. Ve yazmak istediğiniz iso'yu seçip [COLOR="red"]"Aç" (open)[/COLOR] tuşuna basın.

5- Cd yazıcınızı [COLOR="red"](yakıcınızı)[/COLOR] ve yazma [COLOR="red"](yakma) [/COLOR]hızını seçin ve [COLOR="red"]ileri ( next )[/COLOR] tuşuna basın.

[COLOR="Blue"]Kolay Gelsin...[/COLOR]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
iso, dosyalarn, nero, ile, yazmak