ıssız adam

Sinema & Tiyatro - ıssız adam ...

ıssız adam
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

ıssız adam

Alt 07-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ıssız adam

yönetmen
Çağan Irmak

Oyuncular
Cemal Hünel ,Melis Birkan , Yıldız Kültür , Goncagül Sunar , Gözde Kansu

Türkçe
Yapım yılı : 2008
Dram, Romantik

Filmin Konusu
Alper 30lu yaşlarda, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı seven, işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla birlikte olarak düzene koyamamış, hayatını; yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler, paralı kadınlar üçgeninde yaşayan birisi iken; Hayatının akışı, bir gün Beyoğlu' nun arka sokaklarında, aradığı eski plak için bir kitapçıya girmesiyle değişir.

ISSIZ ADAM

sinemada kaçıranlar dvd sini mutlaka izlesin. pek çok salonda hala gösterimde..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

moon.light_19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moon.light_19

Eğitimci / Edirne

Alt 08-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
mükemmel bir film ama ağlamayı sevmeyenler gitmesin gercekten çok ağlatıyor iyi seyirlerıssız adam
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2008 #3
bu filme gitmemek sinema bazında ve yaşamsal anda eksikliktir diye düşünüyorum birçok filmden daha başarılı geldi bana ki ben yılda gün sayısından daha fazla film izleyen bireyim gerçekten böyle bir türk yapıtını ayakta alkışlamak gerekir...
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2008 #4
aslında merak ediyorum ama türk filimleri konusunda ağzım yandı
Bu mesajdan alıntı yap
Mehmet Utku DİLER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet Utku DİLER

Grafiker / Gaziantep

Alt 09-12-2008 #5
Hala gidemedim ama gitcem cok güzel oldugunu soyluyorlar...
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 09-12-2008 #6
bende gidemedim ıssız adam ve çok merak ediyorum.. üstelik film benim memleketimde çekildi ıssız adam kaçırmamam gerekiyordu ıssız adam
Bu mesajdan alıntı yap
Mustafa KÜÇÜK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa KÜÇÜK(35)

Grafiker / Konya

Alt 09-12-2008 #7
Son zamanlada izlediğim en güzel türk yapımı film. Özellikle müzikleri çok etkileyici, izleyenlerin bazı karelerinde kendinden birşeyler bulacağı artı duygulanacağı güzel bir film.
Yalnız içerikteki fornografik görüntlerin insanları bu kadar rahatsız etmesini ben kabul edemiyorum.Bunlar zaten herkesin bildiği doğal sahneler tabiki olacak, neden insanlar normal hayatta yaptıkları şeyi sinemada izleyince utanıyorlar anlayamıyorumıssız adam
Özellikle filmin arasında çıkarken iki bayanın konuşmasına kulak misafiri oldum dedikleri aynen şuydu;
Ya sana demiştim ben diğer yabancı filme girelim diye, ne kadar aptalca bir filmmiş, sapık bir adamı koymuşlar tipide müsait zaten, kızıda gözgöre göre ağına düşürdü zaten ikinci bölümü hiç izlenmez bununıssız adam
yani bu zihniyette film izlenirse değil 5 kişi 500 kişide aynı yorumu yaparıssız adam
Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 09-12-2008 #8
Özellikle filmin arasında çıkarken iki bayanın konuşmasına kulak misafiri oldum dedikleri aynen şuydu;
Ya sana demiştim ben diğer yabancı filme girelim diye, ne kadar aptalca bir filmmiş, sapık bir adamı koymuşlar tipide müsait zaten, kızıda gözgöre göre ağına düşürdü zaten ikinci bölümü hiç izlenmez bununıssız adam
yani bu zihniyette film izlenirse değil 5 kişi 500 kişide aynı yorumu yaparıssız adam
kesinlikle katılıyorum sevgili wolphin ıssız adam
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-12-2008 #9
Şöyle bir konuda bile insanlara kendi düşüncelerimizi empoze etmek yerine herkes kendi yorumunu yapsa ve ben de konu ile ilgili olmayan mesajları silme gibi bir iş ile uğraşmayıp foruma biraz daha zaman ayırsam...

Ne dersiniz daha iyi olmaz mı?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 09-12-2008 #10
ben filmi izlemedim tekrar söylemeliyim..
ancak sinema bir sanat dalı sanatçıya haksızlık etmemek gerek..
filmi izlemeden yalnızca fragmanına ve duyduklarıma bakarak konusuyorum;
herkes filmin açık sahnelerinin olduğunu söylüyor peki bu film 2 saat boyunca bu şekilde mi ilerliyor? konusu yok mu? ibret yada örnek alınacak bir yanı da mı yok? yada sanatsal açıdan bir emek de mi verilmemiş? sadece bir kamera ve iki insandan mı ibaret tüm film?
dünyada gişe rekorları kıran hatta pek çok dalda pek çok ödül alan filmlerin hiçbirinde açık sahne yok mu? Artık televizyon dizilerine bile koyuyorlar yatak sahnesi! haa böyle konusuyorum diye filmi ve o sahneleri savundugumu sanmayın ben filmi izlemeden belki üzerime vazife olmadan konusuyorum ama açık sahne var o film kötü ayıp diye diye nerelere varılabilir ki? hoş sadece o ön planda tutulmak istenerek hazırlanmışsa film zaten bir yere varamaz ama filmin içeriği zengin ise ve o sahne olmazsa filmin bütünlüğü bozulacaksa bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmemesi lazım.. yine söylüyorum filmi izlemedim diye.. sadece o sahne için çekilmişse film evet haklısın canım pek çok değer kaybedilmemeli ve günlük yaşantıda bazıları birşeyler yaşıyor diye görmenın ne sakıncası var düşüncesine katılmıyorum kesınlıkle yanlıs anlasılmasın. benım katıldıgım tek sey ızlemek ıcın gırenlerın bakıs acısının yanlıs oldugunun vurgulanması..
bazı değerler korunmalı kesinlikle. ancak barda, iki genç kız, daha da eskiye gidersek; beş tavuk bir horoz filmi gibi filmlerde yok muydu böyle sahneler? onlar da izlendi ve tarihe karıştı.. ben bu sahneleri görmeye bayılmıyorum fakat filmin içinde bir bütün oluşturmak adına ise bu kadar kötü olmamalı..
yine söylüyorum FİLMİ İZLEMEDİM
sadece önyargı..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
adam, issiz