ist acilen iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - ist acilen iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar ist bayrampaşada oturuyorum acilen iş arıyorum. corel draw photoshop ileri seviye ve freehand orta seviye 4 ay matbada çalıştım daha sonrada 6 aydır reklam ajansında tasarım üzerine çlştım ...

ist acilen iş arıyorum

ist acilen iş arıyorum

Alt 06-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ist bayrampaşada oturuyorum acilen iş arıyorum.
corel draw photoshop ileri seviye
ve freehand orta seviye
4 ay matbada çalıştım daha sonrada 6 aydır reklam ajansında tasarım üzerine çlştım hızlı düşünürüm hızlı tasarım yaparım kendime her zmn guveniyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

acilen iş arıyorum

Alt 12-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ve freehand orta seviye
4 ay matbada çalıştım daha sonrada 6 aydır reklam ajansında tasarım üzerine çlştım hızlı düşünürüm hızlı tasarım yaparım kendime her zmn guveniyorum

acil iş

Alt 14-02-2008 #3
ve freehand orta seviye

grafiker

Alt 17-02-2008 #4
20 yaşındayım İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. 5 ay kadar matbaa da çalıştım daha sonrada reklam ajansındaydım 6 ay corel ve photoshop biliyorum. katolog,broşür, insört,kartvizit, davetiye,logo tabale deneyimlerim var hızlı düşünürüm hızla yaparım tasarımım iyi
candy_sibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

candy_sibel(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2008 #5
20 yaşındayım İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum. 5 ay kadar matbaa da çalıştım daha sonrada reklam ajansındaydım 6 ay corel ve photoshop biliyorum. katolog,broşür, insört,kartvizit, davetiye,logo tabale deneyimlerim var hızlı düşünürüm hızla yaparım tasarımım iyi
beylikdüzü'nde reklam ajansıyız bilgilerini özel mesaj atarsan seninle irtibata geçeriz...

Iş Arıyorum

Alt 20-02-2008 #6
İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. 5 ay matbaa da çalıştım daha sonrada reklam ajansında 6 ay corel ve photoshop kullanıyorum! katolog,broşür, insört,logo,kartvizit, davetiye, deneyimlerim var hızlı düşünen ve hızlı tasarım yapan biriyimdir...
levograf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

levograf

Grafiker / İzmir

Alt 15-03-2008 #7
Slm
İzmir kökenli bir firmayız yeni açılan denizli şubemizde görüşmek üzere sizi davet ediyoruz. İlanınızı gördük iş portföyünüzle birlikte sizinle bir görüşme sağlamak istiyoruz. Cevabınızı grafikerler net üzerinden alabilirsem sevinirim.

Devcan Ajans
Alt 16-03-2008 #8
avrupa yakasında freelance işler yapan yeni bir firmayız web tasarım konusunda çalışmak isterseniz burdan iletişime geçebliriz. çalışma saatleri esnektir ve yapılan işlere göre ödeme yapılacaktır. part time çalışılabilir

istanbul

Alt 15-04-2008 #9
mhb corel photoshop kullanıyorum freehand fazla deneyimim yok ist bayrampaşada oturuyorumm 1,5 deneyimim var reklam ajansında ve matbaa da çalıştımm iş arıyorummm
Cgraphy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cgraphy

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2008 #10
Ajansımıza "Tasarımcı Grafiker" arıyoruz... Örnek çalışmalarınızı ve CV'nizi "özel mesaj" olarak gönderir misiniz..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
emre88