ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul ...

ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul
deryaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryaca

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum..

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Merhaba,
Grafik tasarım - ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. Ben güzel sanatlar resim bölümü mezunuyum.Şuan freehand,corel ve photoshop üzerine eğitim almaktayım.freehand'i öğrenmiş olup şuan corel üzerine çalışmaya başladım .. grafik konusunda kendimi yetiştirmek için ist anadolu yakasında çalışmak istiyorum..Teşekkürler..

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul - ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul ya da ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul | ist anadolu yakası grafik tasarımı üzerine kendimi yetiştirmek istiyorum.. - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
PERİSSA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PERİSSA

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-03-2011 #3
Merhaba istanbul anadolu yakası bostancı da bulunan elektrik ve elektronik panel imalatı yapan firmamız için corel programına hakim etiket çizimi konusunda öğrenmeye açık yada az da olsa bilgisi olana grafiker aranmaktadır ilgilenirseniz mesajınızı bekliyoruz
erbağ elektronik
Bu mesajdan alıntı yap
hbprintemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hbprintemre

Matbaacı / İstanbul

hb print

Alt 01-04-2011 #4
anadolu yakası yakınsanız kadiköyde açılacak ofisimizde çalışmak isterseniz 0532 548 48 59 veya den bize ulaşın
Bu mesajdan alıntı yap
mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 07-04-2011 #5
Kadıköy Caferağada Dörtk Reklam ajasında çalışmayı düşünürseniz cv nizi bekliyoruz

05304178318
Bu mesajdan alıntı yap