ist/grafiker aday adayı

Sonuçlanan İlanlar - ist/grafiker aday adayı Sponsorlu Bağlantılar Yaşım 20,Kadıköy'de ikamet etmekteyim.Halen üniversite eğitimim sürmektedir ama yapmak itediğim iş ile bir ilgisi olmadığından,grafik alanında eğitilmek istiyorum.Yaklaşık 3 aylık bir macromedia freehand eğitimim oldu fakat başlangıç seviyesinde ...

ist/grafiker aday adayı

ist/grafiker aday adayı

Alt 17-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yaşım 20,Kadıköy'de ikamet etmekteyim.Halen üniversite eğitimim sürmektedir ama yapmak itediğim iş ile bir ilgisi olmadığından,grafik alanında eğitilmek istiyorum.Yaklaşık 3 aylık bir macromedia freehand eğitimim oldu fakat başlangıç seviyesinde sayılırım.Şu sıralar photoshop'u kurcalamaktayım fakat kendi başıma halledebilceğim birşey gibi değil malesef.grafik programlarını öğrenebileceğim birilerinin yanında stajyer/çırak olarak çalışmak istiyorum.Asgari ücretin altında bile çalışırım.amacım sadece öğrenmek.Mesajlarınızı bekliyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Alt 22-09-2008 #3
Yaşım 20,Kadıköy'de ikamet etmekteyim.Halen üniversite eğitimim sürmektedir ama yapmak itediğim iş ile bir ilgisi olmadığından,grafik alanında eğitilmek istiyorum.Yaklaşık 3 aylık bir macromedia freehand eğitimim oldu fakat başlangıç seviyesinde sayılırım.Şu sıralar photoshop'u kurcalamaktayım fakat kendi başıma halledebilceğim birşey gibi değil malesef.grafik programlarını öğrenebileceğim birilerinin yanında stajyer/çırak olarak çalışmak istiyorum.Asgari ücretin altında bile çalışırım.amacım sadece öğrenmek.Mesajlarınızı bekliyorum.

bu ilan halen günceldir,değerlendirmelerinizi bekliyorum...

Tags
aday, adayı, ist or grafiker